Šeštadienis , 18 gegužės 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / „Tallinn Music Week“ vilios ne tik muzika, bet ir maisto festivaliu

„Tallinn Music Week“ vilios ne tik muzika, bet ir maisto festivaliu

Šių metų kovo 28 – balandžio 3 dienomis Taline greta muzikos talentų festivalio ir konferencijos „Tallinn Music Week“ (TMW) vyks ir restoranų programa „TMW Tastes“. Festivalyje dalyvausiantys muzikos atlikėjai bus paskelbti vasario pradžioje, o kol kas organizatoriai praneša, kad kartu su Šiaurės šalių virtuve ir restoranais, orientuotais į tradicinę Estijos virtuvę, prie skonių festivalio prisijungs ir egzotiški restoranai.

„TMW Tastes“ pristatys 24 restoranus, kurie pasiūlys festivalio svečiams specialius šefo meniu su nuolaidomis. Vienintelis „Tallinn Music Week“ atrankos kriterijus – šviežias ir skanus maistas.

Tarp restoranų programos dalyvių bus senosios tradicinės europietiškos virtuvės restoranas „Gloria“, šiuolaikinė estiškos produkcijos virtuvė „MEKK“, pirmasis organiškas Estijos restoranas „Von Krahli Aed“, veganiškas restoranas „Vegan Restaurant V“, japonų restoranas „Daigo Takagi“ ir kiti.

„Tallinn Music Week“
„Tallinn Music Week“

Aštuntus metus vykstantis „Tallinn Music Week“ išaugo į pagrindinį Rytų, Vakarų ir Centrinės Europos muzikos profesionalų susitikimo tašką, o taip pat patrauklią kryptį pavasario kelionei regioninės muzikos, kultūros ir gero maisto mylėtojams.

Viena pagrindinių festivalio dalių – tarptautinė muzikos konferencija, kurioje vyksta panelinės diskusijos, pristatymai bei kontaktų mugės, skirtos industrijos profesionalams, o taip pat naujų iniciatyvų ir inovatyvių prekės ženklų kūrėjams. Festivalio pasirodymai vyksta geriausiose Talino koncertų salėse, miesto scenoje ir netikėtose vietose.

Praėjusiais metais „Tallinn Music Week“ dalyvavo 206 muzikos atlikėjai iš 26 Europos šalių, o festivalis sulaukė 24 050 lankytojų, iš kurių 853 buvo delegatai. Iš Lietuvos „Tallinn Music Week“ praėjusias metais koncertavo Alina Orlova, Deep Shoq, „Black Water“ ir publikos apdovajojimą laimėjęs Ba.

Bilietais prekiauja „Bilietų pasaulis“.

TMW festivalio akreditacija/apyrankė sutekia įėjimą į visus festivalio koncertus kovo 28 – balandžio 3 dienomis ir nuolaidas į šalutinius festivalio renginius.

Taip pat skaitykite

Studento paskola: ką svarbu žinoti

Studentų paskolos tapo neatsiejama mokymosi kelionės dalimi, suteikiančia vartotojams lėšų siekti aukštojo mokslo ir investuoti ...