Pirmadienis , 20 gegužės 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Tapytojo akvarelininko SERGEY LYSYJ kūrybos paroda

Tapytojo akvarelininko SERGEY LYSYJ kūrybos paroda

2016 metų vasario mėnesio 18 dieną, ketvirtadienį, 17.30 valandą „Klaipėdos galerijos“ filiale mados ir verslo centro „Herkaus“ galerijoje (adresas H. Manto g. 22) atidaroma tapytojo akvarelininko SERGEY LYSYJ kūrybos paroda.

2016 metų vasario 18 – kovo 17 dienomis „Klaipėdos galerijos“ filiale vyks Sergey Lysyj personalinė akvarelės paroda.

Liepų gatvė
Liepų gatvė

Šiuolaikiniame meno pasaulyje, kuomet kūryboje masiškai naudojamas kompiuteris ir kitos modernios technologijos, tokio pobūdžio parodos jau tampa retenybe. Ypač tai pasakytina apie akvarelės techniką, nes ji reikalauja labai tvirtų darbo įgūdžių, susikaupimo ir atsidavimo kūrybos proceso metu.

Sergey Lysyj kūryboje – pagrindinis motyvas miestų ir gamtos objektai. Tradicinė gryna šlapios akvarelės technika, profesionaliai ir atsidėjimu puoselėjama autoriaus, leidžia sukurti savitą meninį pasaulėvaizdį, kupiną jausmų ekspresijos ir šviesos. – drąsūs spalvų deriniai, gyvas potėpis, meistriškai valdomi akvarelei būdingi nutekėjimai, atsitiktinumai.

Nuosekli kelionė įvaldant akvarelės technikos įgeidžius išryškėja dailininko žodžiuose: man patinka pats akvarelės liejimo procesas ir neišsenkančios technikos galimybes.  Kūryboje stengiuosi fiksuoti nuotaikų akimirkas, būsenas, kurios virsta nedidelėmis mano kuriamomis istorijomis.

Sergey Lysyj gimė ir užaugo Odesoje, studijavo meninę grafiką Odesos pedagoginiame institute. Prieš keletą metų dailininkas atvyko gyventi į Klaipėdą. Per tą laiką surengė keletą personalinių parodų Klaipėdoje, aktyviai dalyvauja grupinėse parodose, pleneruose Lietuvoje ir užsienyje: tarptautinėje akvarelės bienalėje Prancūzijoje, Italijoje, Idijoje, JAV, Belgijoje, Slovėnijoje ir kt. Taivanyje „Art Revolution Taipei” jo kūryba buvo įvertinta „Grand Prize“ .

Parodos atidarymo metu dailininkas demonstruos akvarelės technikos meistriškumą.

Paroda vyks iki 2016 metų kovo 17 dienos.

 

Taip pat skaitykite

Kaip normuoti CBD šuniui?

Endokanabinoidų sistema yra ryškus fenomenas daugumai gyvūnų, įskaitant šunis. Naujausi moksliniai tyrimai atskleidė jo vaidmenį ...