Pirmadienis , 15 liepos 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Terapinės muzikos seansas „GARSŲ KALBA”

Terapinės muzikos seansas „GARSŲ KALBA”

Mūsų mintys, tai tarsi ant automobilio priekinio stiklo lašantys lietaus lašai. Jie ištykšta ir blogina matomumą. Kai lyja intensyviai, nenaudojant valytuvų, saugiai važiuoti neįmanoma. Taip ir mūsų mintys bei jausmai, kai jų susikaupia per daug, tinkamai jaustis būna sudėtinga. Tad siūlome naudoti „valytuvus”, kad gyvenimo kelias būtų aiškus, neklaidinantis, turtingas, visa apimantis.

Muzika ir Smiltynės gamta jau savaime, atskirai yra harmonizuojantys veiksniai („valytuvai’). O jų junginys įmanomai vienas kitą pastiprina.
Smiltynėje, terapinės muzikos seansų „GARSŲ KALBA” metu, sieksime susilieti su gamta, garsu, laiko tėkme, patirti kiekvienos akimirkos tyrumą ir gelmę, žavesį ir nepakartojamumą.

Krištolinių dubenų, gongo, varpų ir kitų – kiek neįprastų instrumentų garsus skleis Linas Švirinas.

Terapinės muzikos seansas "GARSŲ KALBA"
organizatorių nuotr.

Šių metų Liepos-rugpjūčio mėnesiais, kas antrą antradienį (liepos 7, 21 ir rugpjūčio 4, 18 dienomis) 18.30 valandą prie Nacionalinio parko Lankytojų centro Smiltynės g. 11, gamtos apsupty terapinės muzikos seansas „GARSŲ KALBA” (Bus nuorodos matomos nuo kelio).

Seanso metu klausytis galima sėdint ant suoliukų arba ant pievelės, jei su savimi turėsite pledą ar jogos kilimėlį, galėsite pasinerti į garsų jūrą gulomis (rekomenduotina užsimerkus). 

Esant nepalankiam orui veiksmas vyks namelyje Smiltynės g.12

p.s.
Ten pat Afro būgnų ratas 07 14, 28 ir 08 11, 25 dienomis (reikalinga registracija, registruojamasi bus įprasta forma, artimiausiu metu ją skelbsime renginio pristatyme). Registracija ir informacija telefonais 861230179, 860000370 arba el. paštu studija.dabartis@gmail.com

Organizatorius: Klaipėdos sveikatos biuras.
Partneriai: Kuršių Nerijos nacionalinio parko direkcija, Smiltynės perkėla.

Taip pat skaitykite

Valentino dienos proga – 3 romantiškos dovanų idėjos

Valentino diena – puiki proga priminti apie savo jausmus ir pasidalinti meile su kitais. Tačiau ...