Ketvirtadienis , 25 balandžio 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / TOP 5 kiaušinių marginimo būdai

TOP 5 kiaušinių marginimo būdai

Velykos kiekvienais metais pažeria iššūkių ir priverčia pagalvoti, kaip gi šiemet numarginti margučius, kad jie būtų patys gražiausi ir taptų tikra šventinio stalo puošmena. Artėjant Velykoms, netgi prasideda įvairios akcijos dažams ir skirtingoms marginimo technikos. Nors pasirodo, kad tarp populiariausių idėjų yra ir visiškai paprasti bei beveik nieko nekainuojantys būdai. Štai 5 populiarūs marginimo būdai, kuriuos verta išbandyti šiemet. 

Vynas

Pastaruosius kelis metus kiaušinių dažymas vynu tapo toks populiarus, kad jį išbandyti nori vis daugiau žmonių. Tinkamai vynu dažyti kiaušiniai atrodo tikra prabangiai – jie yra tamsiai violetiniai ir tarsi padengti daugybe mažų žėrinčių kristalų. Tai tikra šventinio stalo puošmena. Be to, pasirodo, kad toks dažymo būdas yra labai paprastas. 

Tereikia virtų kiaušinių, vyno ir puodo. Jau išvirtus kiaušinius sudėkite į puodą taip, kad jie nesiliestų. Tuomet užpilkite juos saldžiu raudonu vynu. Puikiai tinka ir kalėdinis vynas, kuris skirtas šildyti. Kiaušinius vyne reikia palaikyti apie 12 valandų, o tada juos išėmus nusausinti. 

Svogūnų lukštai

Tradicinis kiaušinių dažymas svogūnų lukštais kiekvienais metais yra pats populiariausias pasirinkimas. Tokiam marginimui reikia lukštų, tad kai kurios šeimininkės ima juos kaupti dar gerokai iki Velykų. O jeigu nespėjote pasirūpinti, nesijaudinkite, nes prekybos tinklų parduotuvėse prieš Velykas pasirodo ši prekė ir net specialios akcijos lukštams. Žalius kiaušinius reikia vynioti į lukštus, tuomet į pėdkelnes ar sintetines kojines, sutvirtinti ir virti vandenyje su dažais. 

Lipdukai

Tiems, kurie nenori vargintis dažyti kiaušinius, parduotuvėje parduodami įvairūs lipdukai margučiams. Ir tai gana dažnas pasirinkimas šeimose, kuriose auga vaikai. Šie mielai užsiima kiaušinių marginimu su lipdukais. Tai labai paprasta, nes lipdukai tiesiog klijuojami ant jau išvirtų arba virtų ir jau nudažytų kiaušinių. 

Servetėlės

Dar vienas paprastas kiaušinių marginimo būdas yra pasitelkti servetėles. Tam pirmiausia taip pat reikia išvirti kiaušinius. Tuomet pasiruoškite gražių stalo servetėlių, nuimkite visus jų sluoksnius, kad liktų tik paveiksliuko sluoksnis. Pasirinktą servetėlės dalį klijuokite prie kiaušinio aptepdami žalių kiaušinių baltymais. Taip numarginsite kiaušinius labai greitai, o akcijos metu įsigiję skirtingų servetėlių sukursite daug skirtingų margučių. Beje, tokiu būdu marginti margučiai būna itin sunkiai sudaužomi. 

Ciberžolė

Daugybė žmonių stengiasi marginti kiaušinius natūraliais būdais. Vienas tokių yra marginimas su ciberžole. Tai labai paprastas būdas. Užvirinkite vandenį ir į jį įpilkite ciberžolės. Viską išmaišykite, užsukite ugnį, įpilkite šiek tiek acto ir sudėkite virtus kiaušinius. Palaikykite per naktį, o ištraukus palikite natūraliai išdžiūti. 

Taip pat skaitykite

Ką Jums gali suteikti šiuolaikinė sportinė apranga moterims?

Sakoma, kad kuo stilingesnė, patogesnė bei maksimalų komfortą suteikianti sporto apranga bus, ji galės įkvėpti ...