Pirmadienis , 20 gegužės 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / Tvarkinga drabužių spinta: kaip tai pasiekti

Tvarkinga drabužių spinta: kaip tai pasiekti

Kaip dažnai sukate sau galvą negalėdamos apsispręsti, ką turėtumėte apsirengti? Derinate drabužius ir atrodo, kad jums niekas netinka? Drabužių spinta yra perpildyta daugybės drabužių, tačiau norimo rezultato pasiekti jums niekaip nepavyksta? Jei taip, problema gali slypėti jūsų drabužių spintoje vyraujančioje tvarkoje. Jei jos nėra, nenuostabu, kad kaskart susiduriate su tokiais sunkumais. Todėl šiandien pateiksime jums keletą praktiškų patarimų, kurie padės savo darbužių spintą sutvarkyti kaip įmanoma efektyviau, tokiu būdu palengvinant ir savo įvaizdžio formavimą.

Kaip turėti ir išsaugoti tvarkingą drabužių spintą?

 • Jūsų spintoje turi būti viskas, kas jums patinka, ką žinote, kaip dėvėti, ir kas jums tinka dabar, o ne po 6 mėnesių ar vienerių metų.
 • Geros drabužių pakabos yra būtinos. Jos ne tik apsaugo jūsų drabužius, bet ir leidžia daiktams spintoje „jaustis“ prabangiau ir ypatingiau.
 • Jei turite daug rankinių, naudokite lentynų skirtukus arba specialius „rankinių organizatorius“.
 • Sugrupuokite daiktus į spintoje esančias sekcijas, t.y. viršutiniai drabužiai, sijonai, kelnės, suknelės ir kt.
 • Kiekvieną drabužių spintos skyrių pirmiausia organizuokite pagal spalvą – nuo šviesios iki tamsios, tuomet pagal stilių – nuo sijonų iki suknelių ir nuo drabužių be rankovių iki ilgų rankovių.

Kokia tvarka turėtumėte dėlioti drabužius spintoje?

Tvarkydami drabužius spintoje, sudėliokite daiktus pagal kategoriją, spalvą, stilių ir ilgį, kad viskas būtų matoma ir lengvai pasiekiama. Visus viršutinius ir apatinius drabužius bei sukneles sudėkite į atskirus skyrius. Pavyzdžiui, galite visus viršutinius drabužius sudėti priekyje, nes paprastai kasdien prireikia bent vieno iš jų. Visus apatinius drabužius tvarkykite kartu. Viršutinius drabužius, pvz., megztinius, švarkelius ir striukes, sudėkite kartu.

Kai baigsite grupuoti kiekvieną drabužių spintos skyrių pagal daiktus, tada sutvarkysite kiekvieną skyrių atskirai. Turėkite viršutinius drabužius nuo laisvalaikio iki puošnių. Tada kiekvieną „poskyrį“ organizuokite nuo drabužių trumpomis rankovėmis iki ilgomis rankovėmis. Tuomet kiekvieną iš šių poskyrių (laisvalaikio marškinėlius trumpomis rankovėmis, laisvalaikio marškinėlius ilgomis rankovėmis ir kt.) suskirstykite pagal šviesias ir tamsias spalvas.

Kaip spintą organizuoja stilistai?

 • Tvarkykite savo drabužių spintą nuspręsdamos, kuriuos daiktus pasilikti, o kuriuos išmesti.
 • Susidarykite daiktų, kuriuos įsipareigosite pasiūti, krūvelę.
 • Kurkite savo spintą kaip parduotuvę, kurioje viskas būtų lengvai pasiekiama ir matoma.
 • Nuspręskite, kurių daiktų nedėvėjote, bet nesate pasirengusios jų atsisakyti. Pasimatuokite šiuos daiktus ir ieškokite įkvėpimo, kaip juos stilizuoti. Priimkite sprendimą atsikratyti šių daiktų, jei per mėnesį jų vis dar nedėvėjote.
 • Sudarykite einamąjį pirkinių sąrašą, kuriame išvardysite savo drabužių spintos spragas. Naudokitės kapsulinės spintos kontroliniu sąrašu, kad galėtumėte sugalvoti trūkstamus daiktus, trukdančius jums lengvai apsirengti.

Kaip vieną kartą ir visiems laikams susitvarkyti savo spintą?

Patarimai, kaip susitvarkyti spintą kartą ir visiems laikams:

 • Pradėkite nuo spintos tvarkymo arba valymo.
 • Pašalinkite drabužius, kurie jums netinka ir kurių nedėvite.
 • Suskirstykite daiktus pagal kategorijas, stilių ir spalvą.
 • Įsipareigokite drabužius sudėti į tinkamas sekcijas.
 • Turėkite atskirą vietą daiktams, kuriuos reikia garinti arba lyginti. Kas savaitę skirkite laiko šiems daiktams garinti, prieš padėdami juos į spintą.

Daugiau: https://sidonas.lt/

Taip pat skaitykite

Studento paskola: ką svarbu žinoti

Studentų paskolos tapo neatsiejama mokymosi kelionės dalimi, suteikiančia vartotojams lėšų siekti aukštojo mokslo ir investuoti ...