Penktadienis , 14 birželio 2024
Pagrindinis / Namai / Tvora – nuosavo namo ir  sklypo saugumui

Tvora – nuosavo namo ir  sklypo saugumui

tvoros

Įsigijus privatų žemės sklypą ir pasistačius gyvenamąjį namą ar sodą taip pat reikia pasirūpinti teritorijos privatumu bei saugumu, kurį užtikrina kokybiška bei ilgaamžė tvora.Tvoros gali būti gaminamos iš tokių medžiagų kaip aliuminis, termiškai apdorota mediena, akmuo, metalas. Dažnai manoma, jog kuo aukštesnė, tvirtesnė tvora aplink namą bus sumontuota, tuo geriau atliks saugumo funkciją, tačiau svarbu atkreipti dėmesį ne tik į jos aukštį, bet ir kokybiškumą, stilistiką. Taip pat siekiant kuo didesnio namo saugumo didelį dėmesį reikia skirti ne tik tvoros, bet ir vartų, jų automatikos pasirinkimą.

Metalinės tvoros

Vienas patikimiausių sprendimų, kurį renkasi siekiantys aptverti gyvenamuosios paskirties pastatą- metalinės tvoros. Jos puikiai dera prie klasikinio stiliaus, yra ilgaamžės ir nereikalaujančios priežiūros. Taip pat metalinės tvoros yra atsparios aplinkos veiksniams, kaip karštis, šaltis ir  temperatūros pokyčiams. Ant metalinių tvorų rūdys nėra linkusios susidaryti, o padengus metalinę tvorą cinku sumažėja korozijos  tikimybė.

Kokius pasirinkti vartus?

Geriausias pasirinkimas, jeigu vartai bei jų sistemos būtų automatizuotos. Vartai  skirstomi: į stumdomus, varstomus ir sulankstomus. Stumdomų vartų konstrukcija juda vidinėje kiemo pusėje. Įrengiant tokius vartus, būtina apskaičiuoti maksimalų reikiamą atstumą prie tvoros, kuris turi  būti neužstatytas. Renkantis varstomus vartus, nepamirškite, kad kieme negalės nieko būti, per pusę vartų pločio. Stumdomi vartai yra  praktiškesni, nei atveriami vartai, bet brangesni. Susilankstantys vartai neturi jokio priešsvorio arba ilgų varčių. Tai leidžia montuoti vartų konstrukciją įvairiose vietose, parkuoti automobilį, neprarandant naudingo  teritorijos ploto. Susilankstantiems kiemo vartams tinka visos dviverių vartų automatinės pavaros, o jų uždarymas susilankstant tikrai vertas dėmesio.

Taip pat skaitykite

Patarimai, kaip išsirinkti tinkamus baldus savo namams

Baldai yra interjero dizaino pagrindas, suteikiantis mūsų gyvenamosioms erdvėms funkcionalumo, patogumo ir stiliaus. Kadangi yra ...