Pirmadienis , 15 liepos 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Vaikų darželio baldai

Vaikų darželio baldai

darželio baldai

Visi norime, kad mūsų vaikai augtų ir mokytųsi saugioje aplinkoje. Norėdami išrinkti tinkamiausią baldų dizainą, dydį ir spalvą  atsižvelkite į  asmeninius norus ir galimybes. Darželių baldų asortimente rasite pastatomus, įmontuojamus, pakabinamus baldus. Galima rinktis iš įvairaus dizaino, funkcijų, spalvų ir kitų baldų. Baldai darželiams turi sukurti vaikams žaismingą atmosferą, jaukumą ir prisidėti prie vaikų ugdymo. Baldai gaminami iš sertifikuotų medžiagų, nekenksmingų aplinkai ir vaikų sveikatai.

Kaip baldai užtikrina  vaikams patogumą?

Dvivietės arba trivietės išleidžiamos lovytės yra patogios, kompaktiškos.  Įvairių spalvų, apdaila suteiks aplinkai žaismingumo ir išskirtinumo, o patogios apvalintais kraštais lovytės garantuos patogų miegą ir poilsį. Jei patalpa nedidelė, šias lovytes patogu sulankstyti ir paversti jas puikia interjero detale. Spintelės su dėžutėmis ir paprastos spintelės padės palaikyti tvarką, galėsite išmokyti vaikus susitvarkyti ir neišmėtyti visų priemonių kur papuola.

Ergonomiški baldai

Baldai ugdymo įstaigoms sukurti taip, kad būtų ergonomiški, stilingi ir pagerintų mokykloje leidžiamą laiką tiek mokytojams, tiek moksleiviams. Jie turi būti tam tikrų matmenų, tvirtumo, taip pat lengvai perdirbami pasibaigus jų gyvavimo laikui. Medžiagos iš kurių gaminami baldai turi būti tvirtos, nes vaikai mokykloje  šokinėja, supasi ant kėdžių ir mėgsta trankyti spintelių dureles. Baldai  turi būti sukurti taip, kad kaip įmanoma labiau sumažintų triukšmą ir padėtų kiekvienam išlikti visą dieną susikaupusiam ir energingam. Todėl baldai turi būti pagaminti iš garsą sugeriančių medžiagų, reguliuojami pagal vaiko ūgį ir ergonomiški. Renkantis baldus reikia atkrepti dėmesį į baldų lankstumą, kad jie lengvai būtų pritaikomi skirtingoms disciplinoms, pavyzdžiui , matematikai ryte ir muzikos pamokai popiet.

Taip pat skaitykite

Valentino dienos proga – 3 romantiškos dovanų idėjos

Valentino diena – puiki proga priminti apie savo jausmus ir pasidalinti meile su kitais. Tačiau ...