Pirmadienis , 20 gegužės 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Vaikų namų auklėtiniai ir vaikai su negalia kviečiami į Gerumo seansus

Vaikų namų auklėtiniai ir vaikai su negalia kviečiami į Gerumo seansus

Magiškas didysis ekranas, į kino sales kasdien pritraukiantis šimtus žiūrovų, prieš kalėdines šventes nepamirš ir tų, kurie kino salėje apsilanko itin retai arba niekada nėra buvę. Tęsdami gražią kasmetinę tradiciją, kino centrai „Forum Cinemas“ gruodžio mėnesį surengs Gerumo seansus. Į juos kviečiami beglobiai, vaikų namuose ar internatuose augantys vaikai, taip pat vaikai su negalia, svajojantys didelėje salėje pamatyti savo mėgstamą filmą.

Nemokami filmų seansai šiemet vyks gruodžio 7-20 d. Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio kino centruose „Forum Cinemas“. Gerumo seansai bus rengiami rytais, apie 10-13 val., kad visi vaikai galėtų pamatyti išsirinktą filmą. Iš viso vaikai pamatys 8 skirtingus filmus: „Dėžinukai“, „Išvirkščias pasaulis“, „Bjaurusis Aš 2“, „Pakalikai“, „Didysis skrydis“, „Namai“, „Septintasis nykštukas“, „Galingasis 6“.

pakalikai
worldversus.com nuotr.

Registracija į Gerumo seansus – būtina. Į numatytus seansus papildomai bus pardavinėjami bilietai po 2,5 € Vilniuje ir Kaune, bei po 2 € Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje, kuriuos galės įsigyti ir eiliniai žiūrovai.

Graži kino centrų „Forum Cinemas“ iniciatyva, vaikams surengti Gerumo seansus, praėjusias metais sulaukė itin daug dėmesio. Populiarius filmus 2013 metais nemokamai pažiūrėjo 2682 vaikai, o 2014 metais – 4119 vaikų iš įvairiuose Lietuvos miestuose esančių vaikų namų ir kitų globos įstaigų.

Didžiausia problema, kad ne visi vaikų namai turi transportą, todėl negali atvykti į nemokamus kino seansus. Todėl „Forum Cinemas“ kviečia visas įmones bei organizacijas, galinčias padovanoti vaikams nemokamą kelionę į kino teatrą, kreiptis į kino centrą arba artimiausią vaikų globos įstaigą ir kiekvienam vaikui padovanoti šypseną.

Visa informacija apie akciją – www.forumcinemas.lt

 

Taip pat skaitykite

Kaip normuoti CBD šuniui?

Endokanabinoidų sistema yra ryškus fenomenas daugumai gyvūnų, įskaitant šunis. Naujausi moksliniai tyrimai atskleidė jo vaidmenį ...