Šeštadienis , 18 gegužės 2024
Pagrindinis / Verslas / Vandens aparatai biurui ir svarbūs jų privalumai

Vandens aparatai biurui ir svarbūs jų privalumai

Atlikti tyrimai rodo, kad kuo daugiau vandens geriame, tuo sveikesni esame. Tačiau didelė dalis biuruose kasdien dirbančių žmonių, kurie vartoja vandenį iš čiaupo ar iš vandens butelių, rekomenduojamos vandens normos neišgeria. O tai turi neigiamą poveikį jų sveikatai, gerai savijautai ir gali sumažinti jų darbo našumą.

Per parą kiekvienas žmogus vidutiniškai turėtų išgerti 2 litrus vandens, tačiau rekomenduojama suvartojamo vandens dienos norma priklauso nuo žmogaus amžiaus, lyties, fizinio aktyvumo lygio ir kitų veiksnių, todėl kai kuriems gali reikėti ir 3 litrų vandens per dieną. Deja, tik nedaugeliui, kurie geria vandenį iš čiaupo ar iš butelių, pavyksta suvartoti tokį kiekį vandens. Laimei, vandens aparatai biurams gali padėti išspręsti šią problemą ir padidinti darbuotojų kasdien suvartojamo vandens kiekį.

Vandens aparatai – tai galimybė vartoti filtruotą, gryną, sveiką ir skanų vandenį bei būdas paskatinti darbuotojus vartoti daugiau vandens ir išvengti dehidratacijos, ypač karštomis vasaros dienomis. Be to, geriant daugiau vandens, mažėja noras gerti daugiau kavos, vaisvandenių ar kitų gėrimų, kurių sudėtyje yra pridėtinio cukraus ir atitinkamai mažėja įvairių ligų rizika bei gerėja darbuotojų savijauta.

Švarus ir kokybiškas geriamasis vanduo

Vandens aparatai biurams – tai ne tik skanus vanduo. Juose esantis vanduo yra aukščiausios kokybės. Ir tai yra viena iš priežasčių, kodėl taip sparčiai didėja vandens aparatų paklausa ir populiarumas šiuolaikinėje rinkoje.

Paprastai vandenyje, kurį geriame iš butelių, nebūna įvairių kenksmingų mikroorganizmų, tačiau anaiptol ne visada tokiame vandenyje nebūna kitų kenksmingų medžiagų, pvz., sunkiųjų metalų. Tuo tarpu vandens filtrai, kurie yra vandens aparatuose, atlieka kur kas didesnį darbą ir iš vandens pašalina ne tik patogenus. Vandens aparatai filtrų pagalba blokuoja ir pašalina beveik visus teršalus – pradedant mechaninėmis dalelėmis (rūdimis, dumblu, smėliu ir kt.) ir baigiant organiniais junginiais, chloro junginiais, virusais, bakterijomis, sunkiaisiais metalais ir dujų likučiais vandenyje. Tokiu būdu užtikrinama nepriekaištinga biurams skirto vandens kokybė.

Galima sumažinti išlaidas

Pinigų sutaupymas – tai dar vienas privalumas, kuriuo pasižymi vandens aparatai biurams. Biurams, kuriuose yra naudojamas vanduo iš butelių ar pripildomos didelės vandens talpos, kiekvieną mėnesį geriamajam vandeniui reikia skirti nemažai išlaidų. Tačiau tokias išlaidas nesunku sumažinti investuojant į vandens filtrus biurams.

Įsigijus vandens filtrus biurams bus valomas tas pats vandentiekio ar bet kurio kito jūsų biure naudojamo vandens šaltinio vanduo, todėl patiriamos išlaidos reikšmingai sumažės. Patiriamų išlaidų sumažėjimą pajunta ir darbuotojai, kuriems nebereikia patiems pirkti vandens buteliuose ar dažnai griebtis kavos puodelio, kad pasijustų energingesni.

Prisidedama prie aplinkos išsaugojimo

Vandens filtrai biurams prisideda ir prie švaresnės aplinkos. Biurai, kuriuose kasdien yra naudojamas vanduo plastikiniuose buteliuose ar didelėse vandens talpose, reikšmingai didina aplinkos taršą. Tačiau vandens aparatai šią opią problemą padeda išspręsti, sumažindami į aplinką išmetamo plastiko kiekius. Jei biure įrengiamas modernus geriamojo vandens ruošimo įrenginys, aplinkos taršos plastiku visiškai išvengiama.

Daug patogiau

Kiekvienas biure dirbantis darbuotojas puikiai žino, kaip nepatogu, kai baigiasi didelėse plastikinėse talpose tiekiamas vanduo. Biurai gali išvengti šio nepatogumo, įsigydami jiems skirtus vandens aparatus ir užtikrinti, kad kiekvienas darbuotojas visos darbo dienos metu galėtų vartoti švarų, skanų ir geros kokybės vandenį.

Didėja darbuotojų produktyvumas

Yra daugybė būdų, kaip vandens filtrai biurui gali padidinti darbuotojų produktyvumą. Ir vienas iš jų yra pagerėjusi darbuotojų sveikata. Jei darbuotojų sveikatos būklė ir savijauta yra prasta, jiems sudėtinga pasiekti puikių rezultatų ir padidinti savo darbo našumą. Turėdami galimybę gerti ir vartoti švarų, skanų ir geros kokybės vandenį, jie bus sveikesni ir geriau jausis, o tai prisidės prie produktyvesnės darbinės aplinkos sukūrimo ir geresnių darbo rezultatų.

Pakankamas vandens vartojimas gerina ir darbuotojų psichologinę sveikatą, jiems lengviau susikaupti ir susiorientuoti bei greičiau priimti tinkamus sprendimus. Be to, kokybiškas vanduo biurams padeda sutaupyti darbo laiką, kurį darbuotojai praleidžia eidami pirkti kavos ar kitų gėrimų. Visi šie veiksniai prisideda prie didesnio darbo našumo.

Taigi, šiandien kiekvienam biurui verta turėti šiuolaikiškus vandens aparatus ir užtikrinti, kad kiekvienas darbuotojas kasdien galėtų mėgautis kokybišku ir skaniu vandeniu.

Taip pat skaitykite

Iššūkiai ir sprendimai: kaip versle efektyviai sandėliuoti prekes?

Efektyvus sandėliavimo procesų valdymas yra kritiškai svarbus bet kurioje logistikos grandinėje. Nuo mažų vietinių prekybininkų ...