Ketvirtadienis , 23 gegužės 2024
Pagrindinis / Namai / Vasarnamio atnaujinimas: 3 daiktai, verti jūsų dėmesio

Vasarnamio atnaujinimas: 3 daiktai, verti jūsų dėmesio

Turite galimybę vasarą praleisti savo namelyje gamtos apsuptyje ar ištrūkti bent trumpoms atostogoms? Šiandien vis daugiau dėmesio skiriama poilsio sodyboms, jų įrengimui, ypač kai vis aktyviau palaikoma galimybė dirbti per nuotolį. Ieškantiems sprendimų ne tik jaukioms, stilingoms, bet ir funkcionalioms poilsio erdvėms – 3 daiktai, apie kuriuos verta pagalvoti.

1. Sofa ar minkštas kampas su miegamu mechanizmu

Kokybiškas poilsis neatsiejamas nuo kokybiško miego. Vasarnamiuose ne visuomet yra pakankamai vietos miegamojo kambariui, tad dažnai miegama ant sofos ar minkšto kampo. Jeigu jūsiškis neturi miegamo mechanizmo ar yra nepatogus, sofos ar minkšto kampo reikėtų dairytis pirmiausia. Investuokite į gaminį su miegamu mechanizmu, patogiais atlošais. Magrės baldai Klaipėdoje, Kaune, Vilniuje – puiki vieta apžiūrėti, išbandyti ir įsigyti skirtingus minkštus baldus.

2. Transformuojamas stalas

Jeigu neturite daug vietos, daugiafunkciai baldai yra vienas geriausių sprendimų. Pavyzdžiui, transformuojami stalai – poilsio zonoje jie puikiai atliks modernaus kavos staliuko funkciją, tačiau atvykus draugams ar šeimos nariams, tokį staliuką galėsite patogiai transformuoti į valgomojo stalą. Taip sutaupote vietos, bet prireikus turite galimybę kartu pusryčiauti, pietauti ar vakarieniauti patogiai.

3. Erdves atskiriantys kilimai

 

Sakoma, kad kilimai suteikia jaukumo. Tiesa, tačiau interjero dizaineriai pastebi, kad tai ne tik stilinga interjero detalė, bet ir puikus būdas formuoti atskiras zonas neapkraunant erdvės. Pavyzdžiui, jeigu vasarnamyje, bendroje poilsio erdvėje turite savo darbo kampelį, atskirkite jį mažesniu kilimu. Toks sprendimas tarsi vizualiai atskirs darbo ir poilsio erdvę. Beje, tai galima daryti ir, pavyzdžiui, pastatomomis lentynomis, kurios pravers ir sandėliuojant įvairius daiktus, ir kuriant privatų kampelį, kuriame lengviau susikaupti.

Vasarnamiai ir poilsio sodybos šiandien sulaukia vis daugiau dėmesio, atsiranda nauja šių paskirtis – vieta ne tik kokybiškam poilsiui, bet ir darbostogoms. Galbūt todėl daugiau dėmesio skiriama ir baldų kokybei, investuojama į daugiafunkcius baldus ir stilingas bei praktiškas detales. Pasiruošę susikurti tobulus antruosius namus? Panašu, kad poilsio erdvių atnaujinimui reikia vos kelių sumanių sprendimų ir šios kaip mat – kur kas patogesnės ir atspindinčios šiuolaikinio gyvenimo ritmą.

Taip pat skaitykite

Patarimai, kaip išsirinkti tinkamus baldus savo namams

Baldai yra interjero dizaino pagrindas, suteikiantis mūsų gyvenamosioms erdvėms funkcionalumo, patogumo ir stiliaus. Kadangi yra ...