Pirmadienis , 20 gegužės 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / Vienas šiurpiausių siaubo filmų Amazonės miškų indėnams kėlė juoką

Vienas šiurpiausių siaubo filmų Amazonės miškų indėnams kėlė juoką

Šį savaitgalį kinuose pradedamas rodyti ilgokai lauktas siaubo filmas „Kanibalai“ („The Green Inferno“). Nors vadinamųjų „skerdynių“ ar „faršo“ siaubo filmų vis pasirodo, tačiau jau beveik niekas nepamena, kada baugi pagarba Lietuvos kino teatruose buvo atiduota žmogienos valgytojams.

Siekdamas autentikos režisierius Eli Rothas su filmavimo komanda vyko net į Peru, į nuošaliai Amazonės džiunglėse įsikūrusį vietos indėnų kaimelį. Šio kaimelio gyventojai tapo masinių filmo scenų dalyviais, o kai kuriems jų teko ir stambesni vaidmenys. Kuomet su Amazonės indėnais buvo tariamasi dėl jų pasirodymo juostoje, režisierius suprato, kad nei vienas jų nėra matęs filmo ir apskritai nesuvokia kas yra kinas.

Filmas "Kanibalai"
Filmas „Kanibalai”

Norėdamas geriau paaiškinti numatomo darbo esmę E. Rothas inicijavo kino peržiūrą džiunglėse. Jo nurodymu buvo atgabentas projektorius ir ekranas. Prijungus įrangą prie elektros generatoriaus bendruomenei buvo parodytas 1980-aisiais sukurtas filmas „Kanibalų holokaustas“. Indėnų reakcija į vieną šiurpiausių tokio žanro filmų buvo netikėta. „Siaubo filmų klasiką jie traktavo kaip komediją ir didesnę filmo dalį žiūrėjo su šypsenomis arba juokėsi“, – kalbėjo „Kanibalų“ režisierius. Pasak jo, po peržiūros visi kaimo gyventojai labai noriai sutiko filmuotis, o atrinktieji didesniems vaidmenims buvo ypač patenkinti.

Siaubo filmo „Kanibalai” treileris:

„Garsų pasaulio įrašai“ informacija www.gpi.lt

Taip pat skaitykite

Studento paskola: ką svarbu žinoti

Studentų paskolos tapo neatsiejama mokymosi kelionės dalimi, suteikiančia vartotojams lėšų siekti aukštojo mokslo ir investuoti ...