Ketvirtadienis , 25 balandžio 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / Woody‘is Harrelsonas ketina imtis kanapių verslo

Woody‘is Harrelsonas ketina imtis kanapių verslo

Žinomas Holivudo išsišokėlis Woody‘is Harrelsonas („Bado žaidynės“, „Apgaulės meistrai“) pretenduoja tapti oficialiu medicininių kanapių augintoju ir pardavėju Havajuose. Šiuo metu naujausią savo vaidmenį kriminaliniame trileryje „Kodas 999“ pristatantis aktorius jau seniai garsėja kaip marichuanos ir pluoštinių kanapių legalizavimo šalininkas. Dar prieš 20 metų jis buvo sulaikytas už simbolinį veiksmą – keturių pluoštinės kanapės sėklų pasodinimą.

Kadras iš filmo „Kodas 999“
Kadras iš filmo „Kodas 999“

Žolytės naudojimas medicinos tikslams Havajuose įteisintas jau daugiau nei dešimtmetį, tačiau auginti ar įsteigti kanapių krautuvėlę-vaistinę čia vis dar buvo nelegalu. Šių metų balandžio mėnesį valstija ketina suteikti aštuonias licencijas prekiauti medicininėmis kanapėmis. Tarp pateikusių paraiškas šiam verslui vystyti atsidūrė ir du kartus Oskarui nominuoto W. Harrelsono pavardė. Jei aktorius gautų vieną iš licencijų, jis galėtų įsteigti dvi kanapių auginimo plantacijas ir dvi kanapių parduotuves-vaistines.

Kanapės keliauja su aktoriumi ne tik per gyvenimą, bet ir per jo filmus. Kine W. Harrelsoną pamatyti galėsime jau kovo 11 dieną pradedamoje rodyti žiaurioje ir šokiruojančioje juostoje „Kodas 999“ („Triple 9“). Nors trileryje aktorius vaidina kietą policijos komisarą, net ir toks jo personažas nevengia pasimėgauti uždraustu dūmu.

Filmo „Kodas 999“ treileris:

„Garsų pasaulio įrašai“ informacija

Taip pat skaitykite

Studento paskola: ką svarbu žinoti

Studentų paskolos tapo neatsiejama mokymosi kelionės dalimi, suteikiančia vartotojams lėšų siekti aukštojo mokslo ir investuoti ...