Šeštadienis , 18 gegužės 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / „Yaga Gathering 2016“: ryškiaspalvė šeštadienio naktis

„Yaga Gathering 2016“: ryškiaspalvė šeštadienio naktis

Festivalyje „Yaga Gathering 2016“ visą parą netyla muzika, o įdomiausių elektroninės muzikos didžėjų ir gyvų grupių pasirodymus praturtina akrobatų, fakyrų, šiuolaikinio cirko atlikėjų pasirodymai.

„Yaga Gathering 2016“
„Yaga Gathering 2016“ (Pauliaus Burkšaičio nuotr.)

Trečiąją festivalio dieną pagrindinėje scenoje publiką užvedė puikiai visiems pažįstamas DJ Saga, kiek vėliau, jau temstant, pasirodė viena iš labiausiai lauktų grupių „Uprising Tree“. Tuo tarpu ramybės scenoje buvo galima išgirsti vieną unikaliausių Lietuvos beatbokso atlikėjų Gon. Didžiulio susidomėjimo sulaukė merginų duetas „Bassalog“ iš Lenkijos bei „Oiler room“, savo pasirodymą praturtinę vaizdo projekcijomis.

Po vidurnakčio pagrindinėje scenoje švedų elektroninės muzikos DJ „Logic Bomb“ pradėjus groti sunkesnę muziką įvyko ir ugnies šou. O apie 2 valandą nakties į ramybės sceną skambant Grad_u dubtech muzikos garsams įžygiavo ryškiaspalviais kostiumais vilkintys kojūkininkai.

Kaip ir kiekvienais metais nenustoja žavėti vizualinė festivalio pusė. Dekoracijas, meno instaliacijas, lazerių šou ir vaizdo projekcijas šiemet festivaliui rengė net 9 profesionalų komandos iš Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos, Austrijos ir, žinoma, Lietuvos.

Taip pat skaitykite

Kaip maksimaliai išnaudoti atostogas užsienyje?

Tikriausiai kiekvienas planuojantis atostogas užsienyje nori jas išnaudoti maksimaliai! Žinoma, tam reikia atidaus planavimo ir ...