Pirmadienis , 20 gegužės 2024
Pagrindinis / Namai / Židiniai namams: pasiūla, prisitaikanti prie kiekvieno poreikių

Židiniai namams: pasiūla, prisitaikanti prie kiekvieno poreikių

zidiniaiŠiuolaikiniai židiniai namams suteikia estetinio išbaigtumo ir tampa šilumos bei jaukumo simboliu. Plati židinių pasiūla prisitaiko prie skirtingų poreikių ir savo vietą atranda tiek moderniame, tiek klasikiniame interjere, nuosavame name ir bute. Jei nusprendėte įsirengti židinį, visų pirma turite nuspręsti, kurioje erdvėje jis stovės ir kokią funkciją atliks: ar židinys turės sušildyti patalpas, ar daugiau galvojate apie jo estetinį dizainą? Taip pat svarbu nuspręsti, ar rinksitės ketinį, plieninį, dujinį židinį? O gal galvojate apie šiuolaikinius biožidinius?

Ketiniai židiniai

Ketiniai židiniai vertinami dėl savo tvirtumo ir atsparumo, jie puikiai tinka gyvenamosios erdvės apšildymui. Šie židiniai gali atlaikyti ilgalaikę aukštą temperatūrą ir šildyti aplinką. Dėl ypatingos ketaus savybės kaitroje plėstis, o vėstant – trauktis, šių židinių korpusas pasižymi ilgaamžiškumu ir savo prekinę išvaizdą išlaiko daugybę metų. Gana plati ketinių židinių dizaino pasiūla atitinka šiuolaikinio būsto reikalavimus.

Plieniniai židiniai

Židiniai iš plieno vertinami praktiškų pirkėjų, kadangi, lyginant juos su ketiniais, jų kaina yra kiek mažesnė, o kokybė atitinka aukštus reikalavimus. Šiuolaikiniai plieniniai židiniai gaminami su dvigubomis sienelėmis, kas leidžia juos įrengti arčiau sienos, o tai leidžia pasiekti įvairesnius montavimo sprendimus. Tarptautinėje rinkoje vertinami plieninių židinių gamintojai užtikrina išskirtinai aukštą židinių kokybę ir ilgaamžiškumą.

Dujiniai židiniai

Dujiniai židiniai namams yra optimalus pasirinkimas tuomet, jei mintis apie malkų kūrenimą, jų pirkimą ar sandėliavimą jums atrodo nepatogi ir varginanti. Dujiniai židiniai yra lengvai įrengiami ir patogiai valdomi nuotoliniu būdu. Tai itin modernus sprendimas, leidžiantis kontroliuoti ne tik židinio įjungimą, bet ir skleidžiamos šilumos kiekį, be to, plati dujinių židinių spalvų ir formų pasiūla gali būti lengvai priderinama prie įvairiausių interjero sprendimų. Dėl itin paprasto montavimo šiuos židinius galima pritaikyti net ir toje aplinkoje, kurioje tai atrodytų neįmanoma. Tiesa, kiekvienas atvejis yra individualus ir skirtingas, todėl apie tai reikėtų pasikalbėti su šios srities specialistais.

Biožidiniai

Biožidiniai – modernizmo dvelksmas tradicinių židinių eroje. Tai sprendimas, leidžiantis mėgautis židinio dovanojamu jaukumu, visiškai nesirūpinant jo įrengimo klausimais. Tiesa, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad didesnės šilumos iš šių židinių negausite, bet grožėtis ugnimi tikrai galėsite. Svarbus biožidinių privalumas yra tai, kad jie yra kūrenami bioetanoliu, kuris yra ekologiškas, t. y. pagamintas iš natūralių produktų biomasės.

 

Taip pat skaitykite

Patarimai, kaip išsirinkti tinkamus baldus savo namams

Baldai yra interjero dizaino pagrindas, suteikiantis mūsų gyvenamosioms erdvėms funkcionalumo, patogumo ir stiliaus. Kadangi yra ...