Ketvirtadienis , 23 gegužės 2024
Pagrindinis / Kinas / Adamas Sandleris grįžta į kino ekranus su filmu „Batsiuvys”

Adamas Sandleris grįžta į kino ekranus su filmu „Batsiuvys”

Jau šį penktadienį visos Lietuvos kino teatrus pasieks netikėtomis galiomis aktorių Adamą Sandlerį apdovanosianti 2014 metais sukurta komedija „Batsiuvys“ (The Cobbler), kuri papasakos vienos batsiuvių šeimos istoriją.

Holivudo žvaigždė Adamas Sandleris, vaidinantis juokingiausiose metų komedijose, šį kartą taps Maksu Simkinu – ketvirtos kartos batsiuviu, paveldėjusiu nedidelę dirbtuvę niekuo neišsiskiriančiame Niujorko rajone. Pats Simkinas – niekuo neišsiskiriantis vyrukas – neseniai perkopęs keturiasdešimtmetį, iki šiol nesukūręs šeimos, neturintis draugų bei gyvenantis su paskutines dienas skaičiuojančia mama. Svajojant apie magiškai pasikeičiantį gyvenimą, vieną dieną pagrindinio herojaus maldas, regis, kažkas išgirsta. Sugedus pagrindiniam Makso darbo įrankiui, vyrukas iš sandėlio glūdumos išsitraukia dar proproseneliui priklausiusią siuvimo mašiną. Netrukus išaiškėja, kad šiuo aparatu sutaisyti klientų batai įgyja magiškų galių: jais apsiavęs, Maksas tiesiogine to žodžio prasme pavirsta tų batų savininku, užtenka rasti tinkamo dydžio batus. Pabandęs gyventi kitų žmonių gyvenimus, Maksas pagyvena kone visų savo klientų kailiuose, įklimpdamas į nepavydėtiną situaciją ir galiausiai suprasdamas, kad bet kuris iš mūsų esame vienintelis savo paties unikalaus gyvenimo šeimininkas.

Adamas Sandleris Cobbler Batsiuvys

Kino juosta „Batsiuvys“ į vieną filmavimo aikštelę subūrė tokias kino žvaigždes kaip Adamas Sandleris, Dustinas Hoffmanas ir Steve’as Buscemi, o vienas pagrindinių vaidmenų filme atiteko garsiajam hip hopo atlikėjui Methodui Smithui, kurio batai ir tapo pagrindiniais Simkino bėdų kaltininkais… Nuotaikinga komedija, priversianti pasitarti su savo draugais prieš nešant batus į taisyklą – kinuose jau nuo penktadienio, kovo 20 dienos.

Filmo „Batsiuvys” anonsas: 

Taip pat skaitykite

Kino epas „Vikingas“

Didingi mūšiai, tamsios valdovų paslaptys ir meilė įspūdingame istoriniame epe „VIKINGAS“

Filmų „Nakties sargyba“ ir „Dienos sargyba“ prodiuseriai pristato ambicingiausią ir metų brangiausią Rusijos kino epą ...

Parašykite komentarą