Ketvirtadienis , 25 balandžio 2024
Pagrindinis / Pramogos / “Beissoul & Einius” – Europa klauso mūsų muzikos

“Beissoul & Einius” – Europa klauso mūsų muzikos

Elektroninės muzikos duetas „Beissoul & Einius” grįžo iš dar vienų gastrolių. Apkeliavę Prancūzijos, Vokietijos scenas, pakeliui aplankė ir antruosius namus – Ukrainą. Muzikantai viešėjo festivalio „EuropaVox“, „Berlin Music Video Awards 2015“ scenose ir galiausiai surengė solinius koncertus Kijeve.

Į Prancūziją pakviesti „Beissoul & Einius” nuvežė savo pasirodymą bei naują alternatyvios muzikos atlikėjų Lietuvoje dainų rinkinį. „Šiais metais „EuropaVox“ atstovauti šalį pakvietė mus. Susipažinome su daugybe žmonių, kuriems patiko mūsų pasirodymas, sulaukėme palaikymo ir pasiūlymų koncertuoti“, įspūdžiais dalinosi muzikos prodiuseris Einius.

Jau kelintus metus iš eilės organizuojamas festivalis – tarsi senų gerų draugų susibūrimas. Čia žymūs muzikinio pasaulio atstovai ieško grupių, planuoja užsakymus ir atlikėjų sąrašus savo šalyse vyksiantiems renginiams, domisi nauja atlikėjų kūryba.

„Beissoul & Einius”
„Beissoul & Einius” (Dmitry Komissarenko nuotr.)

Kita „Beissoul & Einius” turo stotelė – „Berlin Music Video Awards 2015“ – atlikėjus pasitiko išskėstomis rankomis. Ceremonija vyko milžiniškame loftų komplekse ir savo ekstravagantiškumu patvirtino prestižinių apdovanojimų vardą: elektroniniais kostiumais pasidabinę šokėjai, svečių pasitikimas raudonu kabrioletu, ceremonijos vedėjas sunkumų kilnotojas tatuiruotu veidu, svarmenis kilnojęs tiesiog ausimis – tik maža, keturias dienas vykusio renginio dalis. Į geriausio klipo apdovanojimą pretendavo tiek nišiniai režisieriai, tiek Prodigy, Röyksopp, Rihanos, Madonos klipų kūrėjai. „Nugalėjo Prancūzai su kokybišku, drąsiu produktu. Pretendentai įkvėpė drąsos pateikti savo vaizdo klipą kitiems metams. Nors iki tol abejojome dėl idėjos aštrumo, po kelionės Berlyne baimių sumažėjo lygiai per pusę. Tai tikrai tas miestas, kuriame gali įgyvendinti viską, kas šauna į galvą ir tam rasi erdvę bei susidomėjusią auditoriją“, apie apdovanojimų atmosferą pasakojo vokalistas Beissoul.

Dar viena naujiena „Beissoul & Einius” gerbėjams – video dienoraštis. Duetas pradėjo kurti vadinamąjį Vlogą – socialiniuose tinkluose pirmoji serija auditorijai patiko, eksperimentą muzikantai tęs ir toliau. „Už montažą atsakingas Einius. Jam labiau patinka ne parodyti įspūdžius, o pavyzdžiui, kaip mano veidas „įsodinamas“ į tortą, kaip nukrentu nuo laiptų arba knarkiu ant sofos laukdamas pasirodymo scenoje. Taigi galite tikėtis mažo realybės šou“, juokavo Beissoul.

Video dienoraščiuose užfiksuoti ir kadrai iš vieno stipriausių pasirodymų Ukrainoje. Kijeve kartu su geriausiais šokių studijos „D.Side“ šokėjais ir mokytojais „Beissoul & Einius” paruošė specialų performansą. Duetas vos per kelias repeticijas turėjo adaptuoti muziką, o Beissoul – išmokti choreografiją, tačiau darbas su choreografais vyko sklandžiai ir smagiai. „Scenoje būti kartu su 20 žmonių, kurie rankomis vaikšto taip pat gerai kaip kojomis, o pastarasias kelia iki lubų – nerealus jausmas“, įspūdžiais iš repeticijų dalinosi „Beissoul & Einius”. Soliniame koncerte Ukrainos publikai muzikantai atvežė dar nematytą sceninį įvaizdį ir naujausias dainas iš mini albumo „Chamillion“.

Vaizdo dienoraštį galite rasti „Beissoul & Einius” Facebook paskyroje www.facebook.com/beissoul.einius, o geriausias akimirkas iš kelionių įvertinti nuotraukų galerijoje.

Taip pat skaitykite

Populiariausi Turkijos kurortai – kurį pasirinkti?

Turkija, ach ta gražioji Turkija.. Ši nuostabių kontrastų šalis tarp mūsų tautiečių jau labai ilgą laiką yra ...

Parašykite komentarą