Sekmadienis , 3 gruodžio 2023
Pagrindinis / Įvairenybės / „Beissoul&Einius“ atšventė kovo 11-ąją Ukrainoje

„Beissoul&Einius“ atšventė kovo 11-ąją Ukrainoje

Lietuvaičiai „Beissoul&Einius“ tęsia savo muzikinį turą Ukrainoje.  Tuo metu, kai visa Lietuva šventė kovo 11-ąją, šis duetas Kijevo ir Lvovo miestuose surengė turbūt pačius didžiausius solinius koncertus dueto istorijoje.

Ta proga, Lietuvos muzikantai scenoje paminėjo ir Lietuvą bei išreiškė savo palaikymą Ukrainai ir jos žmonėms. Ukrainiečiai neliko abejingi ir plojimais bei šūksniais palaikė šiuos Beissoul žodžius.

Beissoul&Einius kovo 11

Vieną iš savo pasirodymų muzikantai surengė „Sentrum“ koncertų salėje Kijeve. Prie įėjimo nusidrėskė eilės, o visi norintys patekti į koncertų salę tą vakarą netilpo.

„Esame labai nustebinti ir pakylėti, kad turime tokį palaikymą šioje šalyje. Manau, kad esame iš Lietuvos tam turi papildomos įtakos. Lietuviai čia gerbiami už savo nuolatinį palaikymą šiai politinių bėdų iškamuotai šaliai“, – kalbėjo Beissoul.

Beissoul&Einius ukrainoje

Po šių koncertų Ukrainoje, muzikantų socialinių tinklų paskyrose pasipylė teigiamų komentarų antplūdis, atsirado daug naujų dueto gerbėjų, o vietinis, itin populiarus „Demotyvacija” žanro portalas parašė apie Beissoul: „Yra tik trys dalykai, į kuriuos galima žiūrėti visą amžinybę: į tekantį vandenį, į degančią ugnį ir į šokantį Beissoul”.

Kviečiame pamatyti išskirtines akimirkas iš Sentrum koncerto Kijeve:

Taip pat skaitykite

Vasarinės padangos: saugumo ir eksploatacinių savybių gerinimas šiltuoju metų laiku

Pakilus oro temperatūrai ir išvalžius kelius nuo sniego ir ledo, metas apsvarstyti galimybę žiemines padangas ...

Parašykite komentarą