Penktadienis , 14 birželio 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / „Biplan“ per savaitę gerino net du rekordus!

„Biplan“ per savaitę gerino net du rekordus!

Praėjusių metų pabaigoje dvidešimtmečio turą surengusi grupė „Biplan“ gerino savo rekordus. Savaitgalį grupė surengė šventinį solinį Kovo 11–ai dienai skirtą koncertą „Už Laisvę!“ Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, kurį aplankė 7000 žiūrovų.

Koncerto programa buvo parengta „Biplan“ dvidešimtmečio turo pagrindu. Arenoje kartu su „biplanais“ pasirodė svečiai Algirdas Kaušpėdas, Ieva Narkutė, Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Šis renginys tapo didžiausiu iki šiol žmonių skaičiumi Klaipėdos „Švyturio“ arenoje sutraukusiu koncertu. Tiesa, bilietai į šį renginį kainavo simboliškai. Tuo pačiu tai buvo ir didžiausias solinis „Biplan“ koncertas, į kurį buvo prekiaujama bilietais.

grupė „Biplan“
Grupė „Biplan“ (Filip Butkin nuotr.)

Praėjusią savaitę grupės rekordą gerino ir naujausias „Biplan“ radijo singlas „Kino filmai 2015“, įrašytas su Agne Ditkovskyte. Ši daina pernai rudenį pasiekė aukščiausias vietas įvairiuose Lietuvos radijo stočių topuose, o didžiausiame jų, radijo stoties M-1 tope, išsilaikė net 21 savaitę ir tik prieš savaitę jį paliko.

Tokiu būdu „Kino filmai 2015“ pagerino didžiausių „Biplan“ hitų „Labas rytas“ ir „Amore“ pasiekimą – 20 savaičių M-1 Top 40. Visai šalia jų pagal ilgaamžiškumą ir „Kapitonai“, šiame tope išbuvę 19 savaičių.

Puikiai nusiteikę „Biplan“ muzikantai balandžio mėnesį ketina išleisti koncertinį savo dvidešimtmečio albumą, kuriame skambės visi didžiausi grupės hitai.

# „Biplan“ su Ieva Narkute „Nuodai“:

# „Biplan“ su Algirdu Kaušpėdu „Lietuvos valstybė“ (ištrauka):

Taip pat skaitykite

Valentino dienos proga – 3 romantiškos dovanų idėjos

Valentino diena – puiki proga priminti apie savo jausmus ir pasidalinti meile su kitais. Tačiau ...