Ketvirtadienis , 25 balandžio 2024
Pagrindinis / Pramogos / „Colours of Bubbles“ skelbia albumo „She Is the Darkness“ pristatymo koncertus

„Colours of Bubbles“ skelbia albumo „She Is the Darkness“ pristatymo koncertus

Pavasaris Lietuvoje prasidės kokybiškais roko garsais. Ilgai lauktą naują studijinį albumą „She Is the Darkness“ pristatanti grupė „Colours of Bubbles“ leidžiasi į koncertinį turą per Lietuvą. Kovo ir balandžio mėnesiais mūsų šalies indie roko vėliavnešius galėsite pamatyti didžiausiuose šalies miestuose.

Kovo 18 dieną grupė pasirodys Vilniuje, „Legendos klube”, kovo 19 dieną Panevėžio „Tauros lofte”, kovo 25 dieną Šiauliuose, Ch. Frenkelio viloje, kovo 7 dieną, Alytuje, bare „Fenix”, balandžio 29 dieną „Kaštonas/ChestNutt” Klaipėdoje bei balandžio 30 dieną Kaune, „Orixo”.

„Naujas skambesys, kino filmo garso takelį primenanti muzika, mūsų mintys, idėjos, bemiegės naktys ir, žinoma, ištikimybė tamsiam rokui – visa tai sudėjome į daugiau kaip metus brandintą naują albumą. Šis įrašas – tai muzikinės ironijos triumfas prieš paviršutiniškumą, kasdienybę ir nuvalkiotas klišes. Nekantraujame juo pasidalinti su grupės fanais“, – sakė „Colours of Bubbles“ nariai.

Grupė „Colours of Bubbles“
Grupė „Colours of Bubbles“

Muzikantai vienbalsiai tvirtina, kad šis koncertinis turas dėl sudėtingos muzikos ir išaugusio koncertinio sąstato taps didžiuliu iššūkiu ne tik grupės nariams, bet ir garso bei vaizdo režisieriams, techniniam personalui, koncerto rengėjams.

„Colours of Bubbles“ šiemet jau pristatė pirmąjį naujojo albumo radijo singlą „Rusty Trombone“. Bilietus į „Colours of Bubbles“ albumo „She Is the Darkness“ pristatymo koncertus galima įsigyti www.bilietupasaulis.lt ir visose „Bilietų pasaulis“ kasose.

Taip pat skaitykite

Populiariausi Turkijos kurortai – kurį pasirinkti?

Turkija, ach ta gražioji Turkija.. Ši nuostabių kontrastų šalis tarp mūsų tautiečių jau labai ilgą laiką yra ...