Pirmadienis , 15 liepos 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / Erica Jennings kviečia nusifilmuoti naujo singlo vaizdo klipe

Erica Jennings kviečia nusifilmuoti naujo singlo vaizdo klipe

Rugsėjo viduryje dainininkė ir dainų autorė Erica Jennings planuoja išleisti naują singlą pavadinimu „The Perfect Time“. Tai daina apie jausmus, todėl dainininkė nusprendė ją iliustruoti tikromis, nė kiek nesuvaidintomis emocijomis.

„Kviečiu siųsti trumpus vaizdo įrašus, kuriuose 2 gyvybės užfiksavo savo trauką, meilę, skausmą, laimę, ašaras, juoką, amžių, pirmąją simpatiją, džiaugsmą, draugystę ir panašiai“, sako E. Jennings.

Erica Jennings
Erica by Marla Singer

Ji per artimiausias dvi savaites (iki rugpjūčio 14 dienos) el. paštu aiste@damngood.lt laukia vaizdo įrašų iš visų žmonių, kurie norėtų ir sutinka patekti į „The Perfect Time“ muzikinį klipą.

Bendrai kuriamas turinys nebe naujiena šių dienų pasaulyje. Šiai tendencijai įsitvirtinti muzika tapo puikia platforma. Be to, dauguma žmonių šiais laikais naudojasi išmainiaisiais telefonais, kurie leidžia turinį kurti kartu.

„Kuriant šį klipą esu atvira visoms amžiaus grupėms, lytims, orientacijoms, emocijoms, lokacijoms. Noriu pristatyti visus meilės sluoksnius ir jos apraiškas“, vaizdo klipo idėją plačiau pristato airių kilmės kūrėja.

E. Jennings nuo pat savo solinės karjeros pradžios kalba apie tikrumą, nesuvaidintą emociją, atvirumą, natūralų grožį ir nuoširdumą. Ši „The Pefect Time“ idėja tik pastiprins jos įsitikinimus ir leis sukurti klipą, kuriame pasirodo ne aktoriai atliekantys vaidmenį, tačiau bet kuris iš mūsų užfiksavęs tikras, širdimi išjaustas emocijas. Geriausi atsiųsti kadrai bus sudėti į vieną singlo „The Perfect Time“ klipą, kuris bus pristatytas jau rugsėjo viduryje.

Singlas „The Perfect Time“ yra įtrauktas į Ericos Jennings debiutinį albumą „Leading Me Home“, kurį galima klausytis per „Spotify“, atsisiųsti per „iTunes“ arba įsigyti fiziniu pavidalu „Coffee Inn“ kavinėse visoje Lietuvoje.

E. Jennings kviečia siųsti savo įrašus ir plačiau paaiškina sąlygas čia:

Taip pat skaitykite

Parafino vonelės: raminantis sprendimas sveikatai ir grožiui

Parafino vonelės jau seniai sulaukia didelio populiarumo dėl savo gydomųjų savybių, kurios suteikia daugybę naudos ...