Pirmadienis , 15 liepos 2024
Pagrindinis / Verslas / Etiketę sukūrėte. Kaip pasirinkti klijavimo įrengimą?

Etiketę sukūrėte. Kaip pasirinkti klijavimo įrengimą?

etikeciu spausdinimas

Šiandienos versle ypač svarbu greitis ir lankstumas. Tik jis leidžia į rinką prekes pateikti greitai ir laiku. Jūsų sėkmės partneris – PRINTMARK etikečių klijavimo mašinos. Lietuvoje gaminama įranga integruojamas į įvairiausios produkcijos gamybos linijas ir leis sutaupyti pakavimo operacijų laiką. Pagal jūsų poreikį ir produkto formą (apvalus, stačiakampis ar kita) suprojektuota, pagaminta ir įdiegta įranga veiks patikimai ir greitai. Rasime sprendimą kiekvieno poreikiui ir paskirčiai. Etiketės galės būti klijuojamos įvairiose produktų vietose: ant viršaus, šono, apačios, aplink ar net be briaunų. Visas šis darbas bus atliktas patikimai ir greitai.

Įranga produktų ženklinimui gali būti pagaminti trijų tipų.

1) Rankiniai

2) Pusiau automatiniai

3) Automatiniai

Rankiniai etikečių klijavimo įrenginiai yra patvarūs, leidžia klijuoti greitai ir tiksliai. Juos lengva pernešti iš vienos vietos į kitą, aplikatorius tinka klijuoti nuo 18×20 mm iki 60×100 mm etiketes, suvyniotas į rulonėlius (didžiausias galimas išorinis etikečių ritinėlio skersmuo yra 100 mm).

Pusiau automatiniai įrengimai itin patogūs naudoti kūginiams ir cilindriniams produktams, pvz. ant butelių, skardinių, stiklainių ir vamzdžių. Įrengimas valdomas koja, gali klijuoti vienu metu vieną arba dvi etiketes (priekinę ir nugarinę). Taip pat galite rinktis modelius su integruotu spausdintuvu, kuris spausdins pagaminimo datą, galiojimo laiką, serijinį numerį.

Automatiniai etikečių klijavimo įrenginiai gali būti montuojami ant įvairių dirbančių gamybos linijų, klijuoti etiketes ant judančių produktų viršaus, apačios ar šono. Dėka paprastos bei patikimos konstrukcijos, naudojamo mikroprocesorinio valdiklio ir aukštos kokybės komponentų, visi modeliai yra lengvai prižiūrimi ir aptarnaujami. Atviras etikečių juostos pratempimo mechanizmas aplikatoriuje leidžia pakeisti etikečių ruloną per minimalų 1-2 minučių laiką. Panaudojant universalius laikiklius ir tvirtinimo stovą, įrengimai gali būti pasukami bet kuriuo kampu ir lengvai integruojami į produkcijos transportavimo liniją. Galima rinktis ir dar pažangesnius gaminius, kurie pasižymi valdymo bloku su LED ekranu, etikečių skaičiavimo funkcija, sensoriumi popierinėms etiketėms, plieno arba antodinio aliuminio, galinčių etiketuoti iki 120 produktų per minutę. Pagal jūsų poreikį į automatines etikečių klijavimo mašinas galima įdiegti rašalinį, karšto žymėjimo, brūkšninių kodų spausdintuvus, skaidrių etikečių sensorius ar konvejerio greičio reguliavimą. Susisiekite jau dabar ir mes sukursime jūsų verslui tinkamiausią sprendimą.

 

Taip pat skaitykite

Informacinių sistemų programavimas: ką svarbu žinoti potencialiems klientams

Šiuolaikiniame skaitmeniniame amžiuje informacinių sistemų programavimas atlieka svarbų vaidmenį skatinant efektyvumą, inovacijas ir konkurencingumą įvairiose ...