Antradienis , 28 lapkričio 2023
Pagrindinis / Įvairenybės / Gyventojai jau gali pažymėti vietas, kuriose norėtų atsiskaityti mokėjimo kortele

Gyventojai jau gali pažymėti vietas, kuriose norėtų atsiskaityti mokėjimo kortele

Nuo šiol visi gyventojai, naudodamiesi išmaniaisiais telefonais, galės SEB bankui pranešti  vietas, kuriose už prekes ar paslaugas jie norėtų atsiskaityti mokėjimo kortele, tačiau kol kas tokios galimybės neturėjo. Tai padaryti jie galės interaktyviajame žemėlapyje  SEB banko tinklalapyje.

„Kviečiame visus Lietuvos gyventojus prisidėti prie inicatyvos ir pažymėti savo mėgstamas Moku korteleprekybos ar paslaugų teikimo vietas, kuriose iki šiol negalima atsiskaityti mokėjimo kortele. Savo ruožtu mes bendrausime su verslininkais, teikiančiais paslaugas vietose, kurias pažymės gyventojai, ir pasiūlysime jiems palankiomis sąlygomis įdiegti elektroninių kortelių skaitytuvus“, – kalbėjo Virginijus Doveika, SEB banko prezidento pavaduotojas ir Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktorius.

Pasak Virginijaus Doveikos, nors vis daugiau verslininkų sudaro galimybes savo klientams mokėti kortele, tačiau pamatyti mokėjimo kortelių skaitytuvą turguje, grožio salone ar valgykloje – vis dar yra retenybė. „Norime paskatinti ne tik verslininkus, bet ir pačius gyventojus pagalvoti apie vietas, kuriose, jų nuomone, tokios paslaugos labai trūksta“, – sakė V. Doveika.

Tai, kad šalies gyventojų atsiskaitymo įpročiai keičiasi ir atsiranda vis daugiau žmonių, kurie atsiskaitydami renkasi mokėti kortele, o ne grynaisiais pinigais, rodo ir statistiniai duomenys. SEB banko duomenimis, pernai net trečdalis visų SEB banko klientų atsiskaitymų sudarė mokėjimai kortele  (3 procentais daugiau nei 2013 metais).

Pažymėti vietą išmaniajame telefone galite adresu www.seb.lt/mokukortele

Informacijos šaltinis – seb.lt

Taip pat skaitykite

Vasarinės padangos: saugumo ir eksploatacinių savybių gerinimas šiltuoju metų laiku

Pakilus oro temperatūrai ir išvalžius kelius nuo sniego ir ledo, metas apsvarstyti galimybę žiemines padangas ...

Parašykite komentarą