Šeštadienis , 18 gegužės 2024
Pagrindinis / Pramogos / Jamesas Arthuras sugrįžta į mūsų kraštą vieninteliam akustiniam koncertui

Jamesas Arthuras sugrįžta į mūsų kraštą vieninteliam akustiniam koncertui

Visame pasaulyje išgarsėjęs britų dainininkas Jamesas Arthuras sugrįžta su specialia akustine programa. Pernai jo turas vyko visose trijose Baltijos šalyse, o šiemet vienintelis ir išskirtinis jo koncertas yra suplanuotas Rygoje, jau šių metų birželio 18 dieną  Dauguvos koncertų salėje.

Viena ryškiausių žvaigždžių „X Faktoriaus istorijoje

Britų talentas Jamesas Arthuras nustebino ir sujaudino žiūrovus dalyvaudamas televizijos laidoje „X Faktorius“. Netrukus apie jo sėkmės istoriją išgirdo ir visas pasaulis.

„Laimėjęs „X Faktorių“ nežinojau kaip saugiai pereiti iš buvimo niekuo iki žmogaus, kuris turi didelį tikslą. Džiaugiuosi, kad mano mažoji sesė žiūri į mane kaip į pavyzdį“, – apie neįtikėtiną savo sėkmę pasakoja pats J. Arthuras.

Jamesas Arthuras
James Arthur

Jo kelias į žvaigždes įkvėpė milijonus žmonių aplink pasaulį. Atlikėjo unikalus ir lengvai įsimenamas balsas, atliekant tokius hitus kaip „Impossible“, „Recovery“, „You’re Nobody ‘Till Somebody Loves You“, padėjo atlikėjui pelnyti klausytojų ir muzikos ekspertų pripažinimą.

Dabar Jamesas mėgaujasi pripažinimu ir iš pasaulinio garso kolegų. Jis jau yra dirbęs su Emeli Sande (bendras kūrinys „Roses“), Nicole Scherzinger („Make You Feel My Love“ pasirodymas), Edu Sheeranu ir daugeliu kitų pasaulinę šlovę pelniusių muzikantų.

„Jis yra neįtikėtinas talentas, kuris įnirtingai dirbo kurdamas savo debiutinį albumą. Nuo pat pradžių žinojau, kad jis bus ta grietinėlė, kurią yra malonu nugriebti“, – apie Jameso Arthuro talentą pasakojo Nicole Scherzinger, kuri „X Faktoriuje“ buvo atlikėjo mentorė.

James Arthur vizitas Vilniuje pernai sutraukė jo gerbėjus iš visos Lietuvos

Pirmą kartą Baltijos šalyse Jamesas Arthuras apsilankė 2014 metais. Tada jis sutraukė sausakimšas koncertų sales Taline, Rygoje bei Vilniuje. Pirmieji šimtai bilietų į jo pasirodymus buvo parduoti per pirmąsias prekybos valandas kiekvienoje Baltijos šalyje.

Dar pernai turo metu Jamesas Arthuras pažadėjo sugrįžti į vieną iš šių šalių, kad sugrotų mums savo kiek kitokią, intymesnę programą.

Bilietus į Jameso Arthurp pasirodymą Rygoje galima įsigyti „Tiketa“ kasose. Bilietų parduodamų Lietuvoje kiekis ribotas, jų kaina 30 eurų. Koncertą organizuoja „IC Concerts“.

James Arthur – Impossible

Taip pat skaitykite

Populiariausi Turkijos kurortai – kurį pasirinkti?

Turkija, ach ta gražioji Turkija.. Ši nuostabių kontrastų šalis tarp mūsų tautiečių jau labai ilgą laiką yra ...

Parašykite komentarą