Pirmadienis , 15 liepos 2024
Pagrindinis / Pramogos / Jurgį Didžiulį remiksų konkurse sužavėjo aštuoniolikmečio versija

Jurgį Didžiulį remiksų konkurse sužavėjo aštuoniolikmečio versija

Dainininkas ir kūrėjas Jurgis Didžiulis dvipusės kasetės pavidalu išleistu pirmuoju savo soliniu albumu „Intro/Extro“ drauge su radijo stotimi „ZIP FM“ organizuoto konkurso metu pasidalino su kitais prodiuseriais, kviesdamas juos savo dainas modifikuoti ir naudoti nekomerciniais tikslais. „ZIP FM“ klausytojai išrinko nugalėtoją, kuriuo tapo aštuoniolikmetis Kristupas Jasiulionis, žinomas seudonimu Chris Metric.

„Džiaugiuosi, kad tokių konkursų atsiranda ir Lietuvoje, tai puiki galimybė pasireikšti ir į save dėmesį atkreipti jauniems muzikantams, kurių Lietuvoje tikrai yra, man pačiam jis buvo labai naudingas mokymosi požiūriu, dėkoju Jurgiui už puikią idėją ir puikią muziką!“, – pasakojo konkurso nugalėtojas K. Jasiulionis.

Chris Metric versija pagal dainą „Do You Own Your Demons?“ Jurgiui Didžiuliui patiko tiek pat kiek ir originalas. Sėkmės atveju muzikantas pažadėjo pasidalinti uždarbiu 50/50.

Jurgis Didžiulis
Jurgis Didžiulis (Marla Singer nuotr.)

„Man smagu, jog netrūko talentingo jaunimo, kuris buvo pajėgus taip gražiai pritaikyti mano kūrinius „ZIP FM“ eteriui. Buvo malonu dalintis ne tik jais, bet ir įžvalgomis bei suvokimu. Tą ketiname daryti ir ateityje su kitomis albumo dainomis bei singlais, tačiau šį kartą jau kalbėsime su patyrusiais muzikos vilkais“, – pridūrė dainininkas Jurgis Didžiulis.

Muzikantas teigia, kad albumas „Intro/Extro“ labai geras, tačiau neparduodamas ir netinkamas komerciniam naudojimui. Todėl jis nusprendė paviešinti atskirus jo takelius „Soundcloud“ svetainėje ir atiduoti kitiems kūrėjams bei jų projektams. Surengtas remiksų konkursas buvo vienas iš nestandartinių albumo viešinimo aspektų. Jame galėjo dalyvauti visi norintys ir kuriantys muziką. Radijo stotis „ZIP FM“grojo trijų finalistų Chris Metric, Makdett ir Enhiezma remiksus, iš kurių buvo išrinktas geriausias. Nespėjusieji kūrinius parsisiųsti bei perkurti nekomerciniams tikslams galės tai daryti ir pasibaigus konkursui.

Visuomeninių idėjų nestokojantis Jurgis Didžiulis albumą „Intro/Extro“ prieš mėnesį pristatė triukšmingu vakerėliu menų fabrike „Loftas“. Jį galima parsisiųsti interneto svetainėje www.introextro.lt. Nors albumu yra dalinamasi nemokamai, tačiau žmonės yra kviečiami patys įvertinti, kiek kiekvienam asmeniškai šis darbas yra vertas. Taip atlikėjas siekia paveikti vartojimo bei vertinimo sampratą.

# Visi Jurgio Didžiulio konkurso dalyvių remiksai:
https://soundcloud.com/jurgisdidziulis/sets/intro-extro-remix

# Chris Metric remiksas:
https://soundcloud.com/chrismetric/do-you-own-your-demons?in=jurgisdidziulis/sets/intro-extro-remix

# Makdett remiksas:

# Enhiezma remiksas: https://soundcloud.com/official-enhiezma/jurgis-didziulis-got-to-give-it-up-enhiezma-remix?in=jurgisdidziulis/sets/intro-extro-remix

Taip pat skaitykite

Populiariausi Turkijos kurortai – kurį pasirinkti?

Turkija, ach ta gražioji Turkija.. Ši nuostabių kontrastų šalis tarp mūsų tautiečių jau labai ilgą laiką yra ...

Parašykite komentarą