Ketvirtadienis , 25 balandžio 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Jurgis Didžiulis drauge su Martynu Levickiu koncertavo transporto spūstyse

Jurgis Didžiulis drauge su Martynu Levickiu koncertavo transporto spūstyse

Populiarus dainininkas Jurgis Didžiulis bei žymiausias Lietuvos akordeonistas Martynas Levickis vakar surengė netikėtą siurprizą transporto spūstyse įstrigusiems žmonėms. Koncertui paruoštu mikroautobusu važiuodami viena problematiškiausių sostinės vietų, Geležinio vilko gatve, muzikantai kvietė pasijungti specialiai šiam pasirodymui nustatytą radijo dažnį ir taip trumpino nuobodžiaujančių vairuotojų bei keleivių laiką.

Visuomeniškumo idėjas puoselėjantis muzikantas J. Didžiulis šiuo projektu siekia, kad muzika žmones galėtų pasiekti ir tose vietose, kur jie to mažiausiai tikisi. „Vakar su Martynu grojome kamščiuose žmonėms, kurie nesitikėjo, bet gavo gerą dozę muzikos ir pozityvo“, – pasidžiaugė Jurgis Didžiulis.

Jurgis Didžiulis ir Martynas Levicks
Jurgis Didžiulis ir Martynas Levicks (Kosto Kanapecko nuotr.)

„Man labai patiko ši patirtis. Aš ir pats gavau dozę pozityvo, nes jaučiuosi, kaip gerai pabėgiojęs. Endorfinų kiekis kraujyje yra tikrai labai padidėjęs, nors, prisipažinsiu, atėjau važiuoti į tuos kamščius su kiek kitokia nuotaika, nes jaučiausi truputėlį apsirgęs ir tarp kelionių, bet, akivaizdu, kad pasveikau. Tai yra labai smagu“, – pasakojo Martynas Levickis.

Transporto spūstyse muzikantai savo muzika bei energija keleiviams užkūrė tikrą šventę. Žmonės iš šalia važiuojančių automobilių plojo, šypsojosi ir rodė aukštyn iškeltus nykčius.

Iki šiol panašaus pobūdžio Jurgio Didžiulio pasirodymai jau keleta kartų vyko pietų pertraukų metu įvairiose sostinės kavinėse. Taip pat vykdomas netikėtas akustinių pasirodymų ciklas, vietose, kur muzikantas mano esant verta, bet nebūtinai finansiškai apsimoka pasirodyti. Pavyzdžiui į kavines „Coffee Inn“, Jurgis Didžiulis atvyksta pagroti, apie tai paskelbęs likus vos keletui valandų iki pasirodymo.

Pasak atlikėjo, muzika turi didenę vertę negu pinignė, todėl stengasi su ja elgtis kitaip, negu su eiline preke. Taip atlikėjas siekia paveikti vartojimo bei vertinimo sampratą ir paskatinti šiuo principu vadovautis ir kitus muzikantus. Tai įrodydamas Jurgis Didžiulis šiemet išleido ir kasetės pavidalu pristatė naujausią savo albumą „Intro/Extro“, kuriuo taip pat dalinasi internete www.introextro.lt.

Jurgio Didžiulio ir Martyno Levickio koncerto transporto spūstyse vaizdo įrašas:

 

Taip pat skaitykite

Kaip maksimaliai išnaudoti atostogas užsienyje?

Tikriausiai kiekvienas planuojantis atostogas užsienyje nori jas išnaudoti maksimaliai! Žinoma, tam reikia atidaus planavimo ir ...

Parašykite komentarą