Sekmadienis , 21 balandžio 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Ką daryti jeigu mama neturi  pakankamai pieno?

Ką daryti jeigu mama neturi  pakankamai pieno?

mamaPatarimai auginančioms vaikus:  jeigu mama pieno pakankamai neturi, tokiu atveju kūdikiams duodama  specialių  mišinėlių, o motinos pienas, pagal jo turimą kiekį įtraukiamas į vaiko valgiaraštį, kad  sėkmingai galėtumėte žindyti savo kūdikį, visų pirmą turite to labai norėti, valgykite sveiką subalansuotą maistą, skysčių gerti reikėtų reguliariai, bet ne per prievartą, žindyvėms per dieną išgerti vidutiniškai  apie 2 litrus skysčių. Motinos pienas- pagrindinis maistas kūdikiui. Pienas- kalcio, fosforo, baltymų  šaltinis.

Kaip mylėti ir auginti vaikus?

Kartais  tėvai su vaikais kalba spontaniškai ir visai negalvodami kokią įtaką jų žodžiai gali turėti vaikams. Pavadinę vaiką tinginiu, kvaileliu, ne tik žeminame jo orumą, bet ir programuojame jį tokiu būti.

Patarimai tėvams

Pirma- negąsdinkite vaikų- jei neklausysi, atiduosiu tave vilkui, miegok, nes atsiras ragana ir pavogs tave. Tokie žodžiai gali ilgam  atimti iš vaiko sielos ramybę ir auginti jame kompleksus.

Antra- būkite pavyzdžiu savo  vaikui- savo pavyzdžiu mokykite atlaidumo, gerumo, nesavanaudiškumo, paslaugumo. Vaikai viską mato ir įsidėmi net tada, kai tėvams atrodo, kad jų niekas nemato.

Trečia- kalbėtis kaip lygus su lygiu- būkite vaikui autoritetu į kurį galima lygiuotis, nerodykite vaikui savo silpnybių, būkite saugiu  uostu, kuriame vaikas jausis  ramus, laimingas.

Ketvirta- būkite šalia, kai vaikui jūsų reikia. Jeigu vaikas namuose mato pykčius, smurtą, melą jis jaučiasi nesaugus, sutrikęs, gali pradėti maištauti.

Penkta- nemuškite vaiko- mušamas vaikas jaučia įvairius jausmus- bejėgiškumą, pyktį ir keršto troškimą. Vaikas, prieš kurį mama ar tėtis pakėlė ranka, laikui bėgant  pamirš, kokia buvo to priežastis tačiau  visam gyvenimui įsimins tėčio ar mamos neapykantos akis, kurios spinduliavo ne meilę, o pyktį.

 

Taip pat skaitykite

Kaip normuoti CBD šuniui?

Endokanabinoidų sistema yra ryškus fenomenas daugumai gyvūnų, įskaitant šunis. Naujausi moksliniai tyrimai atskleidė jo vaidmenį ...