Pirmadienis , 16 rugsėjo 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Ką reikėtų žinoti, norint turėt švarią ir sveiką veido odą?

Ką reikėtų žinoti, norint turėt švarią ir sveiką veido odą?

Švarią, sveiką ir švytinčią odą nori turėti tiek moterys, tiek vyrai. Tinkama odos priežiūra ir kokybiškos odos priemonės yra pagrindinės sveikos odos priežastys. Ne paslaptis, kad dar paauglystėje dažnai susiduriama su ankstyvosiomis odos problemomis, kurios tuo metu yra ypatingai svarbios. Tačiau, deja, ne visi į tai pažiūri rimtai manydami, kad jaunystės spuogeliai ar užsikimšusios poros – laikinas dalykas.

Deja, oda reikia rūpintis nepriklausomai nuo amžiaus, o tai daryti taip pat labai atidžiai. Odos priežiūrą sudaro kur kas daugiau nei vien tik veido kremas, kurį taipogi neretai tepame, koks pasitaiko po ranka. Labai svarbu atkreipti dėmesį į savo odos tipą ir priemones rinktis pagal tai.

Mūsų oda gali būti sausa, riebi, mišri arba normali. Taigi, kiekvienu atveju ir priežiūra, ir priemonės yra skirtingos. Labai svarbu žinoti, kad vien tik veido kremo dažniausiai nepakanka, nebent esate apdovanotas normalios ordos tipu. Nepriklausomai nuo odos tipo, nors jeigu jis ir reikalauja nedaug priežiūros, oda reikia rūpintis nuosekliai.

Veido odą būtina plauti su odos tipui tinkančiu prausikliu, jokiu būdu negalima naudoti įprasto muilo. Švariai nuplovus veidą, odą reikia tonizuoti. Tonikai veido odai yra būtini, jie užbaigia mūsų prausimąsi, tonizuoja ir dezinfekuoja, jeigu yra spuogelių ar kitų mikro pažeidimų. Be to, tonikas padeda įsisavinti vėliau naudojamų priemonių veikliąsias medžiagas ir perneša jas į giliuosius odos sluoksnius.

Maždaug nuo 25 metų rekomenduojama į rutiną įvesti veido serumus. Jie veikia mūsų tikrąją odą – giliuosius odos sluoksnius, kuriuose skatina hialurono, kolageno gamybą, atstato ir sulaiko drėgmę odos viduje. Galiausiai odą būtina patepti veido kremu pagal jūsų odos tipą. Dienai rekomenduojama naudoti kremą su SPF filtru.

 

Taip pat skaitykite

Mitybos ypatumai sergant anemija: 5 gydytojų patarimai

Anemija (mažakraujystė) – būklė, kuomet kraujyje yra per mažai raudonųjų kraujo kūnelių (eritrocitų) arba hemoglobino, ...