Penktadienis , 14 birželio 2024
Pagrindinis / Sportas / Kada verta perduoti kamuolį Jonui Valančiūnui?

Kada verta perduoti kamuolį Jonui Valančiūnui?

Kanados klubas Toronto “Raptors” po įtemptos kovos patyrė dar vieną pralaimėjimą ir pralaimėjo Bostono “Celtics” ekipai rezultatu 116:117. Kalbėdamas po šios skaudžios nesėkmės, Toronto vyr. treneris Dwane’as Casey išdavė apie klube egzistuojančią taisyklę, kuri padeda apsispręsti, kuriuo momentu verta perduoti kamuolį lietuviui Jonui Valančiūnui, o kada verčiau to nedaryti ir neįtraukti centro į ataką.

“Žaidžiant aikštelėje Lowry ir DeRozanui, Jonas natūraliai tampa tik trečiu pasirinkimu atakos užbaigimui. Manau, kad žaidėjai turėtų atlikti dar geresnį darbą perduodant kamuolį JV. Tačiau, Jonas pats privalo pasiimti kamuolį pusiaukelėje ir užsitikrinti gerą poziciją atakai” –  raptorsrepublic.com atstovams aiškino Dwane’as Casey.

JV jonas valančiunas

“Mūsų žaidėjai tikrai perduoda jam kamuolį, kai jis turi tinkamą poziciją po varžovų krepšiu. Mūsų žaidėjai turi taisyklę – jei Jonas yra išstumiamas už baudos aikštelės ribų, jam kamuolio neperduodame. Tokia mūsų taktika ir ji priverčia Joną kaskart kovoti dėl geresnės pozicijos puolime ir dėti visas jėgas atsidengiant po varžovų krepšiu.”

Taip pat skaitykite

bėgimas

UNICEF vaikų bėgimas „už kiekvieną vaiką“ startuoja Klaipėdoje

Didžiausias ir prasmingiausias vaikų bėgimas Lietuvoje – UNICEF vaikų bėgimas – startuoja Klaipėdoje ir Kaune. ...

Parašykite komentarą