Šeštadienis , 18 gegužės 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Kaip atnaujinti ir įsirengti jaukią bei patogią vonią?

Kaip atnaujinti ir įsirengti jaukią bei patogią vonią?

Vonia yra viena maloniausių namų erdvių, kurioje pradedame kiekvieną rytą, o vakare ramiai atsigaiviname po sunkios darbo dienos ir ruošiamės nakties poilsiui. Todėl šis namų kampelis turėtų būti itin mielas ir jaukus.

Vonios kambarį žmonės nusprendžia atnaujinti dėl to, jog susidėvi vonios įranga, norisi pokyčių arba pelėsis, net ir nuolat valomas, neilgai trukus vėl atsinaujina. Pelėsis ne tik akiai nemalonus vaizdas, gadinantis interjerą, bet ir žalingas sveikatai. Jei jis atsiranda ant dažytų ar tuo labiau plytelėmis išklotų sienų, vadinasi jis pažengęs jau gana toli ir valant paprastomis valymo priemonėmis, vargu, ar pavyks su juo atsisveikinti Kartais grybelis būna taip įsisenėjęs, jog net ir po valymo lieka matomų jo pėdsakų. Tokiu atveju, išeitimi gali tapti tik vonios remontas. Remonto metu galima pašalinti ne tik paviršiuje esantį pelėsį, bet ir jo pagrindinį šaltinį, kuris dažniausiai slepiasi po plytelėmis, dažais, įvairiuose plyšiuose, įtrūkimuose ar kitose sunkiai pasiekiamose vietose. Norint užkirsti kelią pelėsio atsiradimui, vonioje nepakanka įprastinės ventiliacijos angos, būtina įsirengti specialią ventiliaciją. Taip atnaujinus vonią galėsite džiaugtis švariu ir gaiviu oru.

vonios remontas
www.zestbathroomsandkitchens.co.uk nuotr.

Vonios remontas dažniausiai atliekamas, kai susidėvi naudojama įranga, pasensta santechnika ar tuo metu, kai visam namui vykdomi renovacijos darbai. Renkantis naują vonios įrangą neverta aklai pasikliauti vyraujančia mada, o atsižvelgti būtent į savo poreikius ir vonios kambario erdvę, išplanavimą. Net jei tuo metu ypač populiarios yra tam tikro dizaino vonios, bet Jūs dažniausiai naudojatės dušu, tai vertėtų įsigyti ir įsirengti būtent dušo kabiną. Svarbu, kad vonioje viskas būtų patogu, praktiška ir pateisintų tuose namuose gyvenančių asmenų lūkesčius. Turint daug daiktų, pravartu pasirūpinti reikiamu kiekiu spintelių, kuriose viską tvarkingai susidėsite ir ryte ar vakare greitai rasite tai, ko tuo metu reikia. Remonto metu taip pat galima perkelti elektros instaliacijos taškus į patogesnes vonios kambario zonas. Dėl saugomo, vonioje patariama įrengti elektros lizdus su specialiomis apsaugomis, kurios neleis patekti drėgmei ar užtikšti vandeniui.

Šiuo metu parduotuvėse yra labai gausus įvairiausių medžiagų pasirinkimas, leidžiantis įgyvendinti savo svajonių vonios viziją. Galima pasirinkti iš daugybės skirtingų plytelių, jų spalvų, faktūrų, formų, raštų, kurias galima derinti prie pasirinktos vonios įrangos, spintelių, veidrodžių. Nenorintys plytelių gali pasirinkti sienų dažymą vandeniui atspariais dažais. Šiuo metu yra įvairių šios rūšies dažų, kurių gamintojai ir pardavėjai teigia, jog tokie dažai yra atsparūs pelėsiui, tarnauja taip pat gerai, kaip plytelės. Tačiau nudažytas sienas vis vien teks perdažyti anksčiau negu pakeisti plyteles, kurios tinkamai prižiūrimos labai ilgai nekels jokių rūpesčių. Galima pagalvoti ir apie trečią variantą – sienas dažyti tose vietose ant kurių nepatenka vanduo, o kitą likusį plotą iškloti priderintomis plytelėmis. Siekiant suteikti voniai išskirtinumo, nudažytas sienas galima dekoruoti piešiniais, kuriuos nesunkiai sukursite, jei įsigysite norimų formų trafaretus. Harmoningą vonios aplinką sudaro ir dekoro detalės bei naudojami daiktai. Įvairius vonios reikmenis: rankšluosčius, kilimėlius, dušo užuolaidas ir kt., patariama derinti prie sienų apdailos, pasirinktos įrangos.

Taip pat skaitykite

Kaip normuoti CBD šuniui?

Endokanabinoidų sistema yra ryškus fenomenas daugumai gyvūnų, įskaitant šunis. Naujausi moksliniai tyrimai atskleidė jo vaidmenį ...

Parašykite komentarą