Ketvirtadienis , 23 gegužės 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Kaip parduodami ne patys patraukliausi butai

Kaip parduodami ne patys patraukliausi butai

Geras pardavėjas visada turi kelis gerus triukus savo rankovėje. Nieko blogo ar amoralaus pardavėjo veiksmuose, skirtuose pakelti parduodamos prekės vertę, nėra, jei prekės trūkumai yra nedideli. Tačiau jei kalbame ne apie „stebuklingą” siurblį ar daržovių pjaustyklę, kuriuos telefonu įsigyti Jums pasiūlė malonus vadybininkas, o apie butą, tiesą sužinojusio tik po sutarties pasirašymo pirkėjo jausmai gali neapsiriboti tik nuostaba arba lengvu nusivylimu.

Tam, kad paslėptų buto trūkumus, pardavėjai naudojasi tam tikromis gudrybėmis. Slepiami gali būti tiek dideli trūkumai, darantys įtaką buto kainai, tiek trūkumai, kurie gali netikti konkrečiam pirkėjui. Pavyzdžiui, jei name nėra centralizuotos šildymo sistemos, prieš apžiūrą gali būti tiesiog nuimama dujinė kolonėlė, juk apžiūros metu mažai kas tikrina, ar iš čiaupo bėga karštas vanduo. Ypač gerai tai suveikia vasarą, nes karšto vandens nebuvimą galima paaiškinti sezoniniais remonto darbais. Būna ir smulkūs patobulinimai: vandens atjungimas, jei santechnika sugedusi, netvarkingų durų apklijavimas plėvele ir pan.

senas butas

Jei bute yra vienas probleminis kambarys, jį dažniausiai neleidžia apžiūrėti, pasinaudojus nekalta dingstimi, pavyzdžiui, pasakius, kad ten miega vaikas, arba leidžia tik trumpai žvilgtelėti, neįjungiant šviesos. Apžiūros tamsiu paros metu yra pakankamai populiarios tarp tų, kurie turi ką slėpti. Tai geras būdas suklaidinti pirkėjus, jei prie namo yra kažkas nepatrauklaus, juk niekas neapžiūrinės teritorijos kai už lango tamsu. Jei parduodami namai stovi vietoje kur blogas susisiekimas, klientai gali būti vežami automobiliu, o kelionės metu blaškomi pokalbiais, kad laikas neprailgtų. Kitaip tariant, geras pardavėjas gali sugalvoti daug įvairiausių būdų įtikinti Jus nusipirkti tai, ko Jums nereikia.

Egzistuoja visa eilė problemų būsto „genealogijoje”, kuri gali įtakoti jo paklausą nekilnojamojo turto rinkoje. Dažniausiai žmonės vengia butų stoties rajone ar stambių transporto mazgų vietose: autobusų stotis, galinė viešojo transporto stotelė ir t.t. Tačiau kiekvieno žmogaus skoniai ir poreikiai skiriasi. Yra miestiečių, kurie kaip tik ieško gyvenamojo ploto būtent tokiose vietose. Galima rasti ir tokių keistuolių, kurie nori apsigyventi netoli senovinių palaidojimų, senų kapinių, nes manoma, jog tokie parduodami namai ar butai buvo statomi netoli šventyklų, kurios savo ruožtu buvo statomos tik ypatingose vietose su ypatinga energetika.

Pasitaiko atvejų, kai iš pirmo žvilgsnio patrauklus butas su visais patogumais ilgai negali rasti savo pirkėjo. Patogus, šiltas butas ramiame rajone su geru išplanavimu, dideliais kambariais nieko netraukia. Šeimininkai gali naudoti įvairius pirkėjų pritraukimo būdus, keičia buto interjerą, tačiau nei vienas iš jų nėra veiksmingas, o butas nuo to netampa labiau paklausus. Galiausiai, gali paaiškėti, kad šiame buvo buvo įvykdytas kraupus nusikaltimas, apie kurį pirkėjai sužinojo iš kaimynų. Namo gyventojai taip pat gali papasakoti ir apie asocialius, neadekvačius kaimynus, linkusius į priklausomybę nuo alkoholio ar narkotinių medžiagų.

Taip pat skaitykite

Kaip normuoti CBD šuniui?

Endokanabinoidų sistema yra ryškus fenomenas daugumai gyvūnų, įskaitant šunis. Naujausi moksliniai tyrimai atskleidė jo vaidmenį ...

Parašykite komentarą