Šeštadienis , 18 gegužės 2024
Pagrindinis / Kinas / „Kino pavasaris“ Klaipėdoje atidarytas su Xaviero Dolano drama „Mamytė“

„Kino pavasaris“ Klaipėdoje atidarytas su Xaviero Dolano drama „Mamytė“

Po iškilmingos „Kino pavasario“ atidarymo ceremonijos Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje Vilniuje, didžiausias Lietuvoje kino festivalis atvyko ir į Klaipėdą. Visas dvi savaites, iki balandžio 2 dienos, čia atvykusi kino šventė pradėta su Kanados režisieriaus Xavier Dolano filmu „Mamytė“. Būtent šiandien šiam režisieriui suėjo 26 metai ir tai jau penktas jo filmas

kino pavasaris klaipėdoje

Po pakankamai ilgos pertraukos į uostamiestį grįžęs „Kino pavasaris“ pakvies į 29 filmus iš viso pasaulio bei įdomius kino renginius. Atidarymo metu visus susirinkusius pasveikino taip pat iš Klaipėdos kilusi festivalio Lietuviškosios programos sudarytoja Justė Zavišaitė. Dar festivalio išvakarėse kino gerbėjai buvo susirinkę bare „Check’In“, kur turėjo progą pamatyti režisierės Linos Plioplytės filmą „Amžinai stilingos“, diskutavo apie kiną ir klausėsi atrinktų festivalio filmų garso takelių kūrinių.

Tai pirmas kartas, kai „Kino pavasaris“ tuo pačiu metu vyksta Vilniuje, Klaipėdoje ir Kaune. O jau kitą penktadienį (kovo 27 dieną), šis kino festivalis prasidės Šiauliuose ir Panevėžyje. Kiekviename iš šių miestų per tris dienas bus parodyta 10 rinktinių juostų.

Taip pat skaitykite

Populiariausi Turkijos kurortai – kurį pasirinkti?

Turkija, ach ta gražioji Turkija.. Ši nuostabių kontrastų šalis tarp mūsų tautiečių jau labai ilgą laiką yra ...

Parašykite komentarą