Šeštadienis , 18 gegužės 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / Kino teatruose išskirtinė proga pamatyti blondinu virtusį Dmitrijų Nagijevą

Kino teatruose išskirtinė proga pamatyti blondinu virtusį Dmitrijų Nagijevą

Šventiniame kino teatrų repertuare šiuo metu puikuojasi nuoširdi ir daininga rusų komedija „Pati geriausia diena“. Svarbiausią vaidmenį kino filme atliko pramogų verslo banginis, vis dažniau kine pasirodantis Dmitrijus Nagijevas. Jam asistavo tokios įžymybės, kaip seksualiausia grupės „Serebro“ dainininkė Olga Seriabkina, žinomas komediantas Sergejus Lavyginas bei senosios kino mokyklos žvaigždės Michailas Bojarskis ir Ina Čiurikova.

Filmas „Pati geriausia diena“
Filmas „Pati geriausia diena“

Televizijos laidų vedėjo karjeros pradžioje D. Nagijevas buvo tamsiais ir ilgais plaukais, tačiau bėgantis laikas koregavo vyro šukuoseną. Aktoriaus plaukai vis trumpėjo ir jau nemažai metų žiūrovai mato tik visiškai pliką įžymybės galvą.

Kino juostoje „Pati geriausia diena“ D. Nagijevas įšoko į dar nematytą įvaizdį – jis tapo žaismingu „bliūdeliu“ pasipuošusiu blondinu. Šis pasikeitimas ne atsitiktinis ir nulemtas jo vaidinamo veikėjo charakterio. Įprastinis žvaigždės įvaizdis nepaprastai skiriasi nuo jo personažo šioje komedijoje. Aktoriaus suvaidintas naivus, geraširdis ir nepaprastai juokingas kelių policininkas Petia Vasiukinas nė iš tolo nepanašus į savimi pasitikintį, valdingą ir aštrialiežuvį laidų vedėją.

Prieš Naujuosius ir pirmąją 2016-ųjų metų savaitę kitokį D. Nagijevą filme „Pati geriausia diena“ galima pamatyti daugelyje Lietuvos kino teatrų.

Komedijos „Pati geriausia diena“ treileris:

„Garsų pasaulio įrašai“ informacija

Taip pat skaitykite

Studento paskola: ką svarbu žinoti

Studentų paskolos tapo neatsiejama mokymosi kelionės dalimi, suteikiančia vartotojams lėšų siekti aukštojo mokslo ir investuoti ...