Šeštadienis , 18 gegužės 2024
Pagrindinis / Pramogos / „Kito Kampo“ aktoriai atvirai prakalbo apie sau mestą iššūkį

„Kito Kampo“ aktoriai atvirai prakalbo apie sau mestą iššūkį

Po daugiau nei 2-jų mėnesių įtemptų repeticijų, Tarptautinės teatro dienos proga vienintelio profesionalaus improvizacijų teatro „Kitas Kampas“ aktoriai išėjo į viešumą ir prakalbo apie tai, kokias duris jie planuoja atverti.

Nors „Kito Kampo“ improvizacijų šou, atrodo, neišsemiami, o žiūrovai kaskart užgula visas vietas salėje, scenos profesionalai nusprendė išeiti iš savo komforto zonos ir sukurti pirmąjį improvizacijos spektaklį „Durys”.

Kitas kampas

„Istorija, kurią vaidins aktoriai, o žiūrovai padės ją kurti, bus kaskart skirtinga – vienąkart virsdama komedija, kitąkart – tragedija, trečią sykį – farsu, ir taip toliau“, – sakė po repeticijų maratono kalbiausias teatro aktorius Kirilas Glušajevas.

Visi aktoriai sutartinai tikina, kad nieko panašaus jie nėra darę. Taip pat ir Lietuvoje nieko panašaus nėra vykę – spektaklis bus sukurtas pagal žiūrovų pageidavimus be jokių repeticijų ar pjesės tiesiai prieš jų akis.

„Durys” yra perėjimas į kitą profesionalumo lygį bei kitą kūrybiškumo etapą“, – rimtai bei trumpai rėžė aktorius Audrius Bružas.

Iki šiol improvizacijos teatro „Kitas Kampas“ trupė meistriškai kurdavo spektaklius, sudėliotus iš trumpų etiudų. Šiandien teatro aktoriai yra pasirengę šturmuoti aukščiausią improvizacijos žanro pakopą – per pusantros valandos sukurti vientiso siužeto spektaklį.

Profesionalūs teatro aktoriai kalba apie savo iššūkį:

Taip pat skaitykite

Populiariausi Turkijos kurortai – kurį pasirinkti?

Turkija, ach ta gražioji Turkija.. Ši nuostabių kontrastų šalis tarp mūsų tautiečių jau labai ilgą laiką yra ...

Parašykite komentarą