Sekmadienis , 21 balandžio 2024
Pagrindinis / Verslas / Kodėl verta darbuotojų atranką patikėti profesionalams?

Kodėl verta darbuotojų atranką patikėti profesionalams?

Paaiškėjo, kad tradicinė personalo atranka per darbo skelbimus tampa neveiksminga. Daugelis žmonių turi laukti, kol potencialūs darbuotojai pastebės laisvą darbo vietą ir atsakys. Darbdavys sugaišta daug laiko studijuojant atsitiktinai užpildytus kandidatų gyvenimo aprašymus, kurie net nesupranta pasirinktos specialybės esmės, tačiau vis tiek mano, kad galėtų pabandyti užimti vienas ar kitas pareigas. Todėl darbdavys praleidžia daug laiko ir pastangų siekdamas nulinių rezultatų. Personalo specialistai suprato, kad daug lengviau susisiekti su specializuotomis agentūromis, kurios užsiima darbuotojų atranka.

Žmonės yra bet kurios įmonės pagrindas. Nuo jų priklauso verslo sėkmė, įmonės plėtros perspektyvos. Svarbu, kad kiekvienoje pozicijoje būtų žmogus, turintis atitinkamus sugebėjimus ir galimybes. Juk taip nutinka, kad darbuotojas atrodo neefektyvus su geromis asmeninėmis savybėmis. Kartais esmė yra ne pačiame žmoguje, o tame, kad jis nėra savo vietoje. Kažkas myli ir gali dirbti komandoje, kitas pasiekia geresnių rezultatų individualiame darbe, o kažkam turėtų būti patikėta tam tikra atsakomybė. Darbuotojai turėtų būti parinkti taip, kad būtų atsižvelgta į asmens sugebėjimus, išsilavinimą, siekius, kad visi dirbtų  kaip vienos didelės komandos nariai.

Kad tai būtų įmanoma, agentūra naudoja kelis šaltinius ieškodama kandidatų:

  • savo bazę;
  • tinklų kūrimą;
  • tikslinę paieška;

Kiekvienam kandidatui bus patikrintas motyvacijos lygis, kalbų mokėjimas, atidžiai įvertinami jo įgūdžiai ir rekomendacijos. Visi etapai bus atliekami ne formaliai, o norint atskleisti tikrus kandidato įgūdžius ir motyvus. Tuo pačiu metu nebūtina pasirinkti darbuotojams darbuotojo, dabar užsakomieji darbai įgauna pagreitį. Įrodyta, kad asmuo, dalyvaujantis konkrečiame projekte, yra labiau orientuotas į greitą, veiksmingą jo užbaigimą, neturi laiko įgyti draugiškų ryšių ir stengiasi išvengti klaidų.

Samdydami reikiamą personalą, kurį pasirinko profesionali įdarbinimo agentūra, sutaupote pinigų, o sutaupyti pinigai yra uždirbti pinigai!

Taip pat skaitykite

Iššūkiai ir sprendimai: kaip versle efektyviai sandėliuoti prekes?

Efektyvus sandėliavimo procesų valdymas yra kritiškai svarbus bet kurioje logistikos grandinėje. Nuo mažų vietinių prekybininkų ...