Penktadienis , 14 birželio 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Kodėl verta rinktis naujovišką karkasinį namą?

Kodėl verta rinktis naujovišką karkasinį namą?

Tradiciniai karkasiniai namai žinomi jau nuo seniausių laikų. Tačiau per daug metų šis statybos būdas labai patobulėjo, tapo daug paprastesnis bei pigesnis. Skandinavijos šalyse, Šiaurės Amerikoje šie namai statomi jau daug metų, bet po truputį jie užkariauja ir Baltijos šalių rinkas. Karkasinių namų statyba tampa vis populiaresnė ir daugiau žmonių renkasi būtent šį statybos būdą. Kodėl šių namų statyba tapo tokia aktuali ir taip sparčiai plinta? Ką reikėtų žinoti prieš nusprendžiant statyti naujovišką karkasinį namą?

Karkasiniai namai dar vadinami skydiniais namais, nes jų atskiros dalys gaminamos gamyklose, o vėliau atvežamos į statybų aikštelę ir ten surenkamos. Dėl to karkasinių namų statyba užtrunka nedaug laiko – jų sudedamąsias dalis gamykloje galima pagaminti per porą savaičių, o visi statybų darbai tęsiasi ilgiausiai vieną sezoną. Gamybos proceso metu naudojama naujausia technologija, kokybiškos medžiagos, kurios tausoja gamtą ir saugo Jūsų sveikatą. Kaip bebūtų, jie neprilygsta rąstiniams namams, bet dėka modernaus karkasinių namų gamybos būdo, jų statyba kainuoja daug pigiau negu rąstinių ar mūrinių būstų statyba ir trumpiau užtrunka. Šiuos namus galima gaminti tiek pagal individualų, tiek pagal įmonės turimą projektą, tereikia išsirinkti Jums tinkamiausią variantą.

karkasiniai namai

Pasitelkus naujoviškas karkasinių namų gamybos technologijas, galima statyti tiek gyvenamuosius ir ūkinius pastatus: individualius namus, sodo namelius, daržines, tiek visuomeninius: sporto centrus, mokyklas, darželius, biurus, viešbučius ir t.t., nes jie yra saugūs, tvirti. Taip pat gaminant karkasinius namus galima improvizuoti – nėra tokių griežtų suvaržymų, kaip statant rąstinį namą.

Karkasiniai namai Klaipėdoje statomi taip, kad juose būtų galima gyventi net ir šalčiausią žiemą, jie puikiai saugo nuo vėjo ir drėgmės. Kadangi šie namai gaminami tik iš natūralių medžiagų, todėl yra ekologiški, nekenksmingi nei gamtai, nei žmogui. Jie pasižymi ekonomiškumu – dėka naujo statybos būdo, sienos labai gerai užsandarinamos, todėl namas puikiai išsaugoja šilumą, sumažėja jo energijos sąnaudos. Prieš įsigyjant karkasinį namą, turite apsispręsti, kiek gyvenamojo ploto reikia Jūsų šeimos patogumui, ar norėsite, jog namas būtų su garažu, ar be jo, nes nuo to priklausys bendra viso namo kaina. Šių namų vertė taip pat priklauso ir nuo naudojamų medžiagų kokybės bei apdailos kiekio. Priklausomai nuo klientų poreikių, galima rinktis namą su vidine ir išorine apdaila.

Naujos statybos karkasiniai namai Klaipėdoje – puikus pasirinkimas norintiems įsigyti kokybišką gaminį už prieinamą kainą. Nereikia galvoti, jog šie namai yra nepatvarūs, nestabilūs, greitai susidėvintys, tereikia išsirinkti patikimą įmonę, kuri šių namų statyba užsiima jau daug laiko ir puikiai išmano savo darbą. Tai patvirtintų ir savo darbą išmanantys architektai, kurie dažnai žmonėms siūlo būtent šį statybos būdą. Tinkamai pastatyti karkasiniai namai pasižymi aukštu šilumos išsaugojimo lygiu, juos rekonstruoti daug paprasčiau negu kitos statybos tipo namus, kokybiškai pagaminti ir prižiūrimi jie gali tarnauti net ir šimtą metų.

Taip pat skaitykite

Valentino dienos proga – 3 romantiškos dovanų idėjos

Valentino diena – puiki proga priminti apie savo jausmus ir pasidalinti meile su kitais. Tačiau ...

Parašykite komentarą