Penktadienis , 14 birželio 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Kokia medžiaga geriausia apšiltinti namus?

Kokia medžiaga geriausia apšiltinti namus?

namasTik geras namo apšiltinimas gali suteikti namams nepriekaištingą šilumą. Gerai pasistengus ir įrengus gerą namo apšiltinimą, jus suteikiate sau ir namiškiams tolygią šilumą ir mažesnes šildymo sąskaitas. Parinkus kuo geresnę ir patikimesnę šiltinimo medžiagą, namų energinis taupumas labai išaugs, o šiluma, kurios taip siekiame, ilgiau užsilaikys gerai apšiltintuose namuose. Gerai atliktas lubų, sienų, stogo šiltinimas suteikia namams taip norimos šilumos. Kad lengviau atliktumėme šiltinimo darbus reikia pasidomėti medžiagų įvairove bei šiltinimo būdais, todėl kyla klausimas: kokia medžiaga geriausia apšiltinti namus?

Gamo šiltinimo putos yra viena moderniausių ir efektyviausių šiltinimo medžiagų. Jos struktūra primena poliuretaną, tačiau ji yra kur kas efektyvesnė ir universalesnė šiltinimo medžiaga. Gamo putų ekologiškumas, patvarumas, įvairiapusiškumas padeda lengvai apšiltinti stogus, lubas, pertvaras. Namo šiltinimas gamo putomis neturi žalingo poveikio aplinkai, o jei gerai atliksite visus darbus net perpus sumažinsite savo šildymo išlaidas. Šios medžiagos energinis efektyvumas užtikrins atneša namams trūkstamos šilumos ir jaukumo, o jos ekologiškumas sukuria ne tik šiltą, bet ir sveiką namų klimatą. Gamo termovata turi puikias tiek šilumines, tiek hidroizoliacines savybes. Jei naudosite šią medžiagą savo namo šiltinimui, jo energinis efektyvumas bei sandarumas bus nepriekaištingas. Tinkamai apšiltinus namus gamo putomis būsite nustebę šios medžiagos efektyvumu bei apšiltinimo rezultatais.

Jei jūsų finansinės galimybės yra ribotos, viena populiariausių šiltinimo medžiagų – tai pūtų polistirolas. Už labai prieinamą kainą, ši medžiaga suteiks jums kokybišką apšiltinimą, o jos universalumas leis tinkamai apšiltinti net atokiausius namo kampučius. Jei negalite skirti daug pinigų šiltinimo darbams, putų polistirolas yra taupus, bet efektyvus pasirinkimas. Ne tik pati medžiaga, bet ir pats apšiltinimas yra kur kas pigesnis ir paprastesnis nei namų apšiltinimas su vata. Putų polistirolų šiltintas būstas pasižymi geromis hidroizoliacinėmis savybėmis, tačiau mažesnėje, prasčiau vėdinamoje patalpoje, drėgmė gali sukelti didelę grėsmę jos būklei. Jeigu nepaisysime šio nedidelio minuso. Putų polistirolas yra gera, pigi medžiaga, kuris suteikia namams stebinančiai gerą apšiltinimą.

Jūsų pastato būklė turi didžiausią įtaką šiltinimo medžiagos pasirinkimui. Kiekviena statybų medžiaga turi skirtingą laidumą. Kai ieškosite labiausiai tinkamos šiltinimo medžiagos, susipažinkite su savo namo konstrukcija jos ypatumais, naudotas statybos medžiagas bei kitus kriterijus, galinčius nulemti jūsų šiltinimo medžiagos pasirinkimą. Gerai susipažinę su būsto būklę, atmeskite pagal poreikius netinkančius variantus ir lengviau priartėsite prie lemtingo pasirinkimo. Jūsų tolimesniam pasirinkimui didžiausią įtaką turės finansinės galimybės. Kiekvienas iš mūsų nori savo kuo geresnio apšiltinimo, bet taip pat yra nemažai atvejų, kai labiausiai trokštamas pasirinkimas kainuoja per daug. Jei negalite apšiltinimui skirti didelės sumos, gerai išnagrinėkite geras alternatyvas, kurios suteiks norimus rezultatus už mažesnę kainą.

 

 

Taip pat skaitykite

Kaip išsirinkti naujus virtuvinius baldus?

Virtuvė – kiekvienų namų širdis. Tai vieta, kurioje ruošiamas maistas šeimai, draugams bei vyksta patys ...