Ketvirtadienis , 5 gruodžio 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Kokius naktinius rinktis vasarai?

Kokius naktinius rinktis vasarai?

Kokybiškas ir ramus miegas yra vieni svarbiausių geros savijautos aspektų, o patogi ir kokybiška apranga neabejotinai prie to prisideda. Kalbant apie moteris, vienos jų mėgsta naktinius, kitos dviejų dalių trumpą arba ilgą pižamą, ir tai yra labai individualu. Tačiau dažniausiai tai priklauso nuo sezoniškumo ir nuo to, kokia temperatūra būna vienu ar kitu metų laiku būna miegamajame.

Ne paslaptis, kad žiemos metu dažniau pasirenkama ilga miego apranga, o štai šiltuoju metų laiku – vasariški naktinukai. Vasaros metu iš tiesų rekomenduojama rinktis lengvo audinio, pakankamai atvirus, trumpus arba vidutinio ilgio naktinius. Pagal pomėgį jie gali būti laisvai krentantys arba prigludę, o pilno ilgio naktinius geriau rinktis šaltajam metų laikui.

Moterys, kurias kamuoja didesnis prakaitavimas, turėtų atidžiai atkreipti dėmesį į naktinių audinį. Rekomenduojama rinktis natūralios medvilnės, plono trikotažo, viskozės arba natūralaus šilko gaminius. Tai itin malonūs kūnui, pralaidūs orui ir puikiai drėgmę sugeriantys audiniai, todėl kūnas ne tik mažiau prakaituoja, tačiau ir išlieka sausas.

Viskozė be reikalo dažnai vertinama neigiamai, kadangi tai į medvilnę labai panašus audinys, kuris dar geriau sugeria drėgmę ir dėl to yra dar higieniškesnis. O štai šilko gaminiai drėgmės gali sugerti dukart daugiau nei medvilnė ir jo teigiamas poveikis odai nekelia nepalieka abejingų. Ne veltui pagalvės užvalkalai iš natūralaus šilko yra taip vertinami, nes šis audinys teigiamai veikia ne tik odą, tačiau ir plaukus.

Na ir dar labai svarbus kriterijus, renkantis naktinius – tai tinkamas jų dydis. Komfortiškam miegui reikėtų rinktis ne pernelyg aptemptus ir suspaustus naktinius, geriausia tokius, kurie atitiktų jūsų dydį. Tačiau visuomet geriau jausitės su kiek laisvesniais nei per mažais miego rūbais.

 

Taip pat skaitykite

Mitybos ypatumai sergant anemija: 5 gydytojų patarimai

Anemija (mažakraujystė) – būklė, kuomet kraujyje yra per mažai raudonųjų kraujo kūnelių (eritrocitų) arba hemoglobino, ...