Sekmadienis , 1 spalio 2023
Pagrindinis / Kinas / Kultinis serialas „X failai“ grįžta į TV ekranus

Kultinis serialas „X failai“ grįžta į TV ekranus

Oficialiai patvirtinta: kultinis TV serialas „X failai“ sugrįžta!

Kompanija FOX oficialiai patvirtino, kad visos sutartys jau sudarytos ir populiarieji „X failai“ (The X-Files) nudžiugins savo gerbėjus išskirtiniu sezonu, kurį sudarys vos 6 serijos. Televizijos senbuviai Davidas Duchovny ir Gillian Anderson imsis naujų FTB tyrimų ir atgaivins Foxą Mulderį bei Daną Scully.

Po šio pranešimo, savo mintis išsakė ir ilgametis „X failų“ kūrėjas Chrisas Carteris: „Aš šią situaciją apibūdinčiau kaip 13-os metų komercinę reklamą. Puiki žinia ta, kad mūsų pasaulis tapo daug keistesnis, todėl dabar tiesiog idealus laikas papasakoti šešias naujas „X failų“ istorijas.“

X failai grįžta

Taip pat informuota, kad filmavimo darbai prasidės jau šią vasarą, o artimiausiu metu turėtų būti pranešta kada galutinis produktas pasieks ir televizoriaus ekranus. Vos šešių serijų trukmės sezonas atrodo išties trumpas, turint omenyje kultinį serialo statusą, o aukštas naujojo „X failų“ sezono žiūrimumas jau dabar garantuotas. Manoma, kad trumpo sezono priežastis yra pagrindinių aktorių įsipareigojimai kitiems TV projektams. Davidas Duchovny šiais metais debiutuos pagrindiniame vaidmenyje NBC seriale „Aquarius“. Tuo tarpu Gillian Anderson atrodo dar labiau užimta. Aktorė vaidina apdovanojimais apipiltame seriale „Hanibalas“ (Hannibal), taip pat atlieka pagrindinį vaidmenį serialo „The Fall“ trečiajame sezone.

Per savo gyvavimo metus, serialas „X failai“ sulaukė devynių sezonų (1993 – 2002 m.). Taip pat, gerbėjai turėjo progą išvysti ir du „X failų“ filmus.

Taip pat skaitykite

Gražiausios vietos iškyloms Klaipėdoje ir miesto rajone

Kadangi judėjimas tarp savivaldybių jau nebėra uždraustas, o saulė šviečia vis dažniau – siūlome kartu ...

Parašykite komentarą