Ketvirtadienis , 18 liepos 2024
Pagrindinis / Kinas / Liamas Neesonas padės tašką veiksmo filmams

Liamas Neesonas padės tašką veiksmo filmams

Šiandien Holivudo veteranas Liamas Neesonas yra tikra veiksmo filmų žvaigždė. Visa tai prasidėjo 2008 metais su filmo „Pagrobimas” (Taken) premjera ir nuo to momento, Neesonas išgyveną antrą karjerą Holivude. Po „Pagrobimo”, aktorius vaidino veiksmo filmuose, dramose ir net komedijose. Tiesą sakant, darosi net sunku suskaičiuoti visus filmus, kuriuose spėjo suvaidinti šis veteranas vos per 7 metus.

Liamo Neesono karjera prasidėjo dar 1978 metais ir nuo to momento jis spėjo sukurti daugybę įsimintinų vaidmenų, buvo nominuotas Oskarui už vaidmenį filme „Šindlerio sąrašas” (Schindler’s List) ir suvaidino tokiuose garsiuose filmuose kaip „Betmenas: Pradžia” (Batman Begins), „Žvaigždžių karai” (Star Wars) ar „Lego filmas” (Lego Movie).

Liam Neeson

Jau dabar Lietuvos kino teatrus pasiekė ir naujausias aktoriaus veiksmo filmas „Bėgte visą naktį” (Run All Night). Tačiau, panašu, kad šio aktoriaus karjera veiksmo filmuose gali būti suskaičiuota ir aktorius imsis kitokių vaidmenų. Reklamuodamas naujausią savo filmą, aktorius prasitarė: „Manau, kad (veiksmo filmuose) vaidinsiu dar 2 metus. Ir visa tai jei leis Dievas ir būsiu sveikas. Po to, manau, bus pats laikas baigti veiksmo filmų karjerą. Nenoriu sulaukti to momento, kai pamatę mane žmonės sakys, jog jam jau 62 metai, kiek dar galima.”

Aktorius taip pat pridūrė, kad džiaugiasi šiuo karjeros etapu ir „Pagrobimo” filmų serijos sėkme. Aktorius pridūrė, kad vis dar gauna krūvas veiksmo filmų scenarijų ir tikrai jų nemeta į šoną.

Tik laikas parodys ar aktorius tikrai padės tašką veiksmo filmams. Jei taip, bus labai įdomu, kokie projektai taps šiuo Holivudo veterano prioritetu.

Parengta pagal theguardian.com informaciją.

Taip pat skaitykite

Kino epas „Vikingas“

Didingi mūšiai, tamsios valdovų paslaptys ir meilė įspūdingame istoriniame epe „VIKINGAS“

Filmų „Nakties sargyba“ ir „Dienos sargyba“ prodiuseriai pristato ambicingiausią ir metų brangiausią Rusijos kino epą ...

Parašykite komentarą