Ketvirtadienis , 23 gegužės 2024
Pagrindinis / Pramogos / Muzikos grupė „Siela“ pristato savo naują singlą ir praneša apie albumą

Muzikos grupė „Siela“ pristato savo naują singlą ir praneša apie albumą

Gotikinio roko grupė „Siela“ nusprendė nudžiuginti savo gerbėjus. Muzikantai po 2-jų metų pertraukos pristato savo naują dainą „1968“, kuri pateks ir į leidybai ruošiamą naujausią grupės albumą „Širdis. Kryžius. Pasaga“. „Sielos“ albumo pristatymo koncertas įvyks balandžio 24 d. muzikiniame klube „Tamsta“.

„Daina „1968“ puikiai atspindi atsinaujinusį grupės skambesį, kuris bus juntamas visame albume“ – kalbėjo grupės vokalistas Aurelijus Sirgedas, savo klausytojams žadėdamas išskirtinai jaukų vakarą ne tik su naujo albumo dainomis, bet ir su žinomais „Sielos“ hitais.

Naujas singlas „1968“ šią savaitę iškeliavo ir į radijo stotis. Ankstesnį radijo singlą „Pasaulio kraštas“, įrašytą drauge su Bjelle, „Siela“ buvo pristačiusi dar 2013 metais.

grupe siela m.jovaisaite
Martynos Jovaišaitės nuotr.

Grupė „Siela“ aktyviai gyvuoja nuo 1990 m. „Širdis. Kryžius. Pasaga“ taps jau 12-uoju albumu per grupės karjerą. Savo paskutinį studijinį albumą „Euforija“ muzikantai išleido 2008 m. Po 2-ų metų pasirodė įvairių Lietuvos atlikėjų perdainuotų „Sielos“ dainų rinkinys „XX“, 2011 m. pabaigoje buvo išleista koncertinė vinilo plokštelė „Visa matanti akis“. Į šią plokštelę nepatekusios dainos 2013 m. pasirodė kompaktinėje plokštelėje „Pasaulio kraštas“ EP.

Pasiklausite patys – „Siela“ – „1968“:

Bilietus platina: bilietai.lt

Taip pat skaitykite

Populiariausi Turkijos kurortai – kurį pasirinkti?

Turkija, ach ta gražioji Turkija.. Ši nuostabių kontrastų šalis tarp mūsų tautiečių jau labai ilgą laiką yra ...

Parašykite komentarą