Ketvirtadienis , 25 balandžio 2024
Pagrindinis / Pramogos / Nauja laida „Pasiruošt – dėmesio – START!“ pravers duris į Vilniaus sportininkų pasaulį

Nauja laida „Pasiruošt – dėmesio – START!“ pravers duris į Vilniaus sportininkų pasaulį

Vilniaus miesto sporto centras (toliau VMSC) pristato video laidų ciklą apie jaunųjų Vilniaus sportininkų ir trenerių darbą iš arti. Pagrindinės laidos rubrikos: „Sportininkas žvaigždė“ bei „Treneris“, o „Naujienų“ rubrikoje bus apžvelgiami patys svarbiausi atletų pasirodymai Lietuvoje bei tarptautiniu mastu. Taip pat, bus apžvelgiamos ir VMSC aktualijos. Planuojama Diana Zagainovajau artimoje ateityje laidą papildyti ir sporto atstovų patarimų žiūrovams rubrika.

„Mūsų centrui atstovauja daugybė talentingų sportininkų, tačiau viešojoje erdvėje apie juos galime išgirsti tik šiems pasiekus didelių pergalių tarptautinėje arenoje. Manome, kad jau dabar laikas atkreipti dėmesį į ateities sporto žvaigždes ir jas ugdančius trenerius“ , – mintimis dalijosi VMSC direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Gobikas.

Pirmoji rubrikos “Sportininkas žvaigždė” dalyvė – perspektyvi trišuolininkė Diana Zagainova. Laidoje matysite, kaip prieš mėnesį suaugusių varžybose bronzą laimėjusi septyniolikmetė treniruojasi. Jaunoji sportininkė papasakos, kaip prasidėjo jos sportinė karjera bei, kaip sekasi derinti sportą su mokslu ir laisvalaikiu.

Pamatytike patys:

Vilniaus miesto sporto centras – tai didžiausia neformaliojo ugdymo įstaiga Lietuvoje. Čia kultivuojamos 29 sporto šakos, treniruotes lanko per 2000 ugdytinių, su jais dirba per 140 sporto trenerių.

Taip pat skaitykite

Klarnetas: melodinis stebuklas, pasižymintis įvairiapusiškumu ir elegancija

Klarnetas – medinis pučiamasis instrumentas, pasižymintis išskirtine forma ir kerinčiu skambesiu, jau daugelį amžių yra ...

Parašykite komentarą