Šeštadienis , 18 gegužės 2024
Pagrindinis / Pramogos / Naujausias „Beissoul&Einius“ kūrinys įkvėpė net ir Ukrainos mados legendą

Naujausias „Beissoul&Einius“ kūrinys įkvėpė net ir Ukrainos mados legendą

Išskirtinio balso savininkas Beissoul drauge su bendrakūrėju Einiumi pagaliau atskleidė, kaip skambės balandžio antros dienos „Chamillion“ šou titulinė daina tuo pačiu pavadinimu.

Pavadinimą „Chamillion“ Beissoul sujungė iš 2 žodžių: „Šią molekulinę frazę iš žodžių „chameleonas“ ir „milijonas“ atradau visiškai netikėtai. Ji tapo mūsų naujojo sezono viską apibūdinančiu žodžių junginiu“, – naujausio savo singlo ir viso šou pavadinimo kilmę aiškina Beissoul.

„Būdamas vienas asmuo, tuo pačiu metu galiu būti visai kitas. Pavyzdžiui, kai svetainė kelia mano ekscentrišką nuotrauką, tuo metu esu savo namuose ir atrodau bei jaučiuosi visiškai kitaip nei esu pavaizduotas toje nuotraukoje. Kai radijas užgroja mūsų kūrinį, jį įrašinėdami buvome vienokie, o dabar esame jau dar kitokie. Tokių situacijų šiais laikais yra begalė“, – filosofinėmis mintimis dalijosi Beissoul.

Dmitry Komissarenko Chamillion VOGUE

Taigi naujas „Chamillion“ kūrinys yra apie žmogų, kuris XXI a. yra visur, net ir ten, kur jo iš tikro nėra, jis kalba net tada, kai neištaria nė vieno žodžio. Šis muzikinis kūrinys yra apie žmogaus sugebėjimą prisitaikyti ir būti tokiu, kokiu jis nori būti matomas kitų žmonių.

Kūrinį „Beissoul&Einius“ užbaigė savo koncertinio turo metu Ukrainoje. Ten Lietuvos duetas vieši ir koncertuoja jau beveik mėnesį, o šiuo metu dirba su garsia Ukrainos dizainere Elena Burenina. Ši dizainerė netrukus pristatys ir savo kostiumų kolekciją tokiu pačiu pavadinimu – „Chamillion“.

„Elena Ukrainoje yra be galo populiari. Ji kaip Juozas Statkevičius Lietuvoje. Man sunku nuslėpti savo džiaugsmą, kad mūsų kūryba taip įkvėpė tokią asmenybę“, – sakė Beissoul.

Apie būsimą dizainerės kolekciją ir bendrą kūrybinį tandemą jau yra ruošiamas išsamus straipsnis viename iš žymiausių pasaulio žurnalų – „Vogue“, o pats madų šou Kijeve įvyks jau po poros dienų, kovo 18 dieną.

Kartu su E. Bureninos kolekcija Ukrainoje bus pristatyti ir „Chamillion“ kvepalai. O Lietuva galės juos užuosti jau balandžio 2 dieną, menų fabrike „Loftas“.

Beissoul&Einius – „Chamillion“:

Taip pat skaitykite

Populiariausi Turkijos kurortai – kurį pasirinkti?

Turkija, ach ta gražioji Turkija.. Ši nuostabių kontrastų šalis tarp mūsų tautiečių jau labai ilgą laiką yra ...

Parašykite komentarą