Trečiadienis , 29 kovo 2023
Pagrindinis / Pramogos / Naujausias grupės „Siela“ albumas pasiekė skaitmenines parduotuves

Naujausias grupės „Siela“ albumas pasiekė skaitmenines parduotuves

Vos prieš savaitę roko grupė „Siela“ miniai gerbėjų pristatė po ilgos pertraukos išleistą naują albumą „Širdis. Kryžius. Pasaga“, o šiandien jis puikuojasi visose pagrindinėse skaitmeninėse muzikos parduotuvėse ir grotuvuose nuo „iTunes“ iki „Spotify“.

„Naujas „Sielos“ dainas grupės gerbėjai jau gali perklausyti ir įsigyti internete, kaip ir ankstesnius albumus“, – sakė juos išleidusios muzikos agentūros M.P.3 vadovas Vaidas Stackevičius.

Muzikos agentūra M.P.3 su „Siela“ bendradarbiauja nuo 2008 metų ir per tą laiką išleido du studijinius grupės albumus „Euforija“ bei „Širdis. Kryžius. Pasaga“, koncertinę vinilo plokštelę „Visa matanti akis“, butlegą „Pasaulio kraštas EP“ ir grupės dvidešimtmečiui skirtą specialų albumą „XX“, kuriame „Sielos“ dainas įrašė kiti atlikėjai.

siela muzika
Martynos Jovaišaitės nuotr.

Naujos, pirmą kartą girdimos „Sielos“ dainos koncerte klube „Tamsta“ publikos buvo pasitiktos audringais plojimais, o anksčiau pristatytų kūrinių „1968“ ir „Paukštelis“ priedainiai buvo išmokti mintinai. Po koncerto trečdalis salės džiaugėsi įsigiję kompaktines „Širdis. Kryžius. Pasaga“ plokšteles.

Dvyliktas „Sielos“ albumas jau pasiekė „iTunes“, „Amazon“, „Spotify“ ir kitas skaitmenines paduotuves. „Širdis. Kryžius. Pasaga“ kompaktines plokšteles galima įsigyti svetainėje www.shownet.lt, „Rūdninkų“ knygyne, muzikos parduotuvėje „Ragainė“, „iMuzika.lt“ ir artimiausiuose „Sielos“ koncertuose.

Taip pat skaitykite

Gražiausios vietos iškyloms Klaipėdoje ir miesto rajone

Kadangi judėjimas tarp savivaldybių jau nebėra uždraustas, o saulė šviečia vis dažniau – siūlome kartu ...

Parašykite komentarą