Ketvirtadienis , 18 liepos 2024
Pagrindinis / Pramogos / TonyBet savo klientams tiesiogines sporto transliacijas rodys nemokamai

TonyBet savo klientams tiesiogines sporto transliacijas rodys nemokamai

Viena didžiausių šalies lažybų bendrovių, TonyBet nuo šiol savo klientams teiks ir tiesioginių sporto transliacijų internetu paslaugas. Bendrovės atstovai teigia, kad sporto varžybas nemokamai stebėti galės visi registruoti TonyBet vartotojai.

Tiesiogines sporto transliacijas internetu savo klientams siūlo dauguma didžiausių pasaulio lažybų bendrovių, o nuo šiol šia paslauga galės naudotis ir Lietuvos vartotojai. „Siekiame lygiuotis į rinkos lyderius ir neatsilikti nuo pasaulinių tendencijų. Didžiausios pasaulio lažybų bendrovės jau kurį laiką teikia tiesioginių sporto transliacijų paslaugas, tačiau Lietuvoje iki šiol to beveik nebuvo. Džiaugiamės būdami pirmieji, kurie savo vartotojams galime pasiūlyti itin didelį kiekį svarbiausių varžybų transliacijų,“ – sakė lažybų bendrovės TonyBet atstovas.

tiesioginės sporto transliacijos
kidzworld.com nuotr.

Savo vartotojams TonyBet suteiks galimybę stebėti tiesiogines Eurolygos transliacijas, taip pat Ispanijos, Prancūzijos ir Italijos krepšinio lygų rungtynes, bei aukščiausių Prancūzijos, Italijos, Olandijos, Rusijos ir daugelio kitų futbolo lygų, bei Anglijos futbolo taurės mačus.

„Žinoma, krepšinis ir futbolas susilaukia didžiausio sporto gerbėjų dėmesio, todėl pirmiausia rodysime kuo daugiau šių sporto šakų varžybų, tačiau neliks nuskriausti ir teniso, ledo ritulio, rankinio ir net badmintono gerbėjai. Internetinėje TonyBet svetainėje tiesiogiai transliuosime tokius turnyrus kaip US Open ar Amerikos ledo ritulio lygos NHL susitikimus,“ – apie skirtingų sporto šakų transliacijas pasakojo TonyBet atstovas.

Jis taip pat patikino, kad paslauga bus teikiama nemokamai visiems registruotiems TonyBet klientams. „Žinoma, jeigu žmogus tiesiog užeis į mūsų svetainę ir norės pasižiūrėti tiesioginę transliaciją, jis pirmiausia turės užsiregistruoti ir tik tuomet turės galimybę žiūrėti jį dominančias rungtynes. Vis dėlto, registracija mūsų svetainėje užtrunka vos kelias minutes, todėl tai tikrai neturėtų sukelti problemų norintiems nemokamai stebėti tiesiogines sporto transliacijas,“ teigė TonyBet atstovas.

Galimybė tiesiogiai stebėti sporto transliacijas TonyBet svetainėje integruota kartu su lažybų gyvai paslauga, kuri leidžia vartotojui iš karto lažintis už stebimų rungtynių baigtis.

Nuo 2009 metų Lietuvoje veikianti TonyBet yra viena didžiausių šalies lažybų bendrovių, teikianti lažybų internetu paslaugas, bei valdanti daugiau nei 20 lažybų punktų visoje Lietuvoje. Bendrovė taip pat yra aktyvi šalies sporto rėmėja, nuo 2010 metų – viena pagrindinių šalies vyrų krepšinio rinktinės rėmėjų.

Taip pat skaitykite

Populiariausi Turkijos kurortai – kurį pasirinkti?

Turkija, ach ta gražioji Turkija.. Ši nuostabių kontrastų šalis tarp mūsų tautiečių jau labai ilgą laiką yra ...

Parašykite komentarą