Pirmadienis , 15 liepos 2024
Pagrindinis / Pramogos / Ukrainos festivalis „Zahid“ atsisakė britų grupės „The Exploited“ dėl baltarusių „Brutto“

Ukrainos festivalis „Zahid“ atsisakė britų grupės „The Exploited“ dėl baltarusių „Brutto“

Vienas didžiausių Ukrainos festivalių „Zahid“ atsisakė britų grupės „The Exploited“ dėl vienos žymiausių Baltarusijos grupių „Brutto“, po to, kai „The Exploited“ pareiškė negrosiantys su baltarusiais dėl nugirstų neigiamų atsiliepimų. Vėliau Didžiosios Britanijos pankroko grupė atsiprašė „Brutto“ ir pasakė, kad jie yra pasirengę koncertuoti kartu, tačiau festivalio organizatoriai teigia, kad po tokių įvykių nebegali bendradarbiauti su „The Exploited“.

„Mes buvome suklaidinti informacijos apie grupę „Brutto“. Todėl atsiprašau už savo žodžius, kurie, dabar suprantu, buvo netiesa“, – tokį atsiprašymą „Brutto“ lyderiui Siarhejui Mihalokui per Euroradio.fm „Facebook“ puslapį atsiuntė „The Exploited“.

grupė „Brutto“
grupė „Brutto“ (grupės archyvo nuotr.)

Norintys koncertuoti festivalyje „Zahid“ „The Exploited“ muzikantai „Facebook“ paskyroje organizatoriams parašė: „Labas, turime jums puikių žinių, jog grosime Ukrainos festivalyje. Mūsų draugai pasidomėjo „Brutto“ ir patikino mus, kad grupė yra gera. Internete sklinda purvini gandai. Ketvirtadienį mes grįžtame iš turo ir iš karto su jumis susisieksime. Sėkmės!“

Tačiau festivalio „Zahid“ organizatoriai nusprendė nebedirbti su grupe „The Exploited“, kuri yra nepatikima. Festivalis grupei atsakė: „Sveiki Mitchai, atsiprašome, bet po situacijos, kai parašėte, kad atšaukiate pasirodymą dėl nerimtos priežasties, mes pranešėme savo lankytojams apie jūsų pasitraukimą. Atsiprašome, bet mes negalime dirbti su grupe, kuri nuolat keičia ankstesnius susitarimus.“

Komentarų iš „Brutto“ šia tema gauti nepavyko, nes muzikantai šiuo metu yra ture. Artimiausi grupės koncertai įvyks birželio 5 dieną Brovaruose, birželio 27 dieną Odesoje ir rugpjūčio 16 d. festivalyje „Karlė Live Music Beach“, Karklėje.

Grupė „Brutto“ susiformavo praėjusių metų rudenį iširus kultinei baltarusių grupei „Lyapis Trubetskoy“. Dėl problemų su Baltarusijos valdžia grupės lyderis Siarhejus Mihalokas persikėlė gyventi į Ukrainą.

Taip pat skaitykite

Populiariausi Turkijos kurortai – kurį pasirinkti?

Turkija, ach ta gražioji Turkija.. Ši nuostabių kontrastų šalis tarp mūsų tautiečių jau labai ilgą laiką yra ...

Parašykite komentarą