Ketvirtadienis , 23 gegužės 2024
Pagrindinis / Pramogos / LAPKRIČIO TURĄ ATIDĖJĘ „ANTIKVARINIAI KAŠPIROVSKIO DANTYS“ SPROGSTAMĄJA ENERGIJA DALINSIS GRUODĮ

LAPKRIČIO TURĄ ATIDĖJĘ „ANTIKVARINIAI KAŠPIROVSKIO DANTYS“ SPROGSTAMĄJA ENERGIJA DALINSIS GRUODĮ

Vietoje nenustygstantys „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ netikėtai buvo priversti atidėti ilgai planuotą koncertų turą po Centrinę ir Rytų Europą. Vienam muzikantui gydytojai neleido išvykti į dviejų savaičių kelionę, kuri turėjo pasiekti net Balkanus. Šiuo metu grupė derina naujas turo datas 2017 metų pavasarį ir užtikrina, kad visi gruodį paskelbti koncertai įvyks kaip ir planuota.

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“
„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ muzikinė akcija mieste (Deimantės Kanclerytės nuotr.)

Spalio pabaigoje grupė spėjo sugroti pirmąjį „Problem Kaput“ turo koncertą Kijeve ir antroje lapkričio pusėje ketino imtis problemų dar devyniose Europos šalyse nuo Lenkijos iki Albanijos, tačiau netikėtai visą dėmesį buvo priversti sutelkti į savus rūpesčius. Grupės vokalistui ir smuikininkui Juozui Baužiui šį mėnesį dėl vieno iš virškinimo sistemos organų sutrikimo teko gultis į ligoninę. Gydymas praėjo sėkmingai, tačiau šiuo metu muzikantas stebimas gydytojų ir turi likti Lietuvoje.

Susidariusią pertrauką grupė išnaudos savo antrojo albumo įrašams ir paruoš naujienų gruodžio koncertams. Speciali šventinė grupės programa vadinsis „Varvekliai sultingi“, o didžiausiais kitą mėnesį grupės pasirodymais taps gruodžio 18 dienos koncertas Vilniuje „Legendos klube“, gruodžio 30 dieną Klaipėdoje „Kultūros fabrike“ ir gruodžio 31 dieną naujametinis Kaune „Renginių oazėje“. Koncertuose skambės klausytojų pamėgtos dainos ir populiarėjantys nauji kūriniai „Žilvitis“, „Indai“, Mieloji, ką tu valgai?“ iš būsimo grupės albumo.

Pasak grupės vokalisto Martyno Enčiaus, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ negali sau leisti mažiau energetikos, pokštų ir geros nuotaikos, todėl per dvi savaites sukauptą sprogstamosios energijos perteklių su kaupu ištransliuos gruodžio koncertų metu. Bilietais į „Antikvarinių Kašpirovskio dantų“ koncertą Vilniaus „Legendos klube“ prekiauja „Bilietų pasaulis“.

Vaizdo klipas „Į Venesuelą“ (šiandien sulaukęs milijoninės peržiūros „YouTube“):

Taip pat skaitykite

Populiariausi Turkijos kurortai – kurį pasirinkti?

Turkija, ach ta gražioji Turkija.. Ši nuostabių kontrastų šalis tarp mūsų tautiečių jau labai ilgą laiką yra ...