Penktadienis , 26 balandžio 2024
Pagrindinis / Sportas / Rezultatyvus Donato Motiejūno žaidimas pergalingose rungtynėse prieš Orlando „Magic“

NBA žaidžiantis lietuvis Donatas Motiejūnas tapo tikru Hjustono„Rockets“ (45/22) komandos vedliu dvikovoje su Orlando „Magic“ (21/48). Tris kėlinukus vyko atkakli kova, kol ketvirtojo kėlinio viduryje namie žaidusi Hjustono (45/22) ekipa spurtavo ir užsitikrino pergalę rezultatu 107:94 (28:24, 23:26, 26:28, 30:16).

Donatas Motiejunas Rockets
D-Mo sužaidė labai sėkmingas rungtynes ir buvo pastebimas tiek gynyboje, tiek puolime ir buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas. Lietuvis ant parketo praleido 32 minutes, per kurias pelnė 23 taškus (6/10 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 5/8 baudų metimai), sugriebė 7 atšokusius kamuolius, atlikto 4 rezultatyvius perdavimus komandos draugams ir 2 kartus prasižengė. Taip pat, D-Mo nesuklydo nė karto. Lietuviui neblogai talkino J. Hardenas, T. Ariza J. Smithas pelnę po 17 taškų, C. Breweris pridėjo 13.

Orlando „Magic“ komandoje puikiai žaidė V. Oladipo, pelnęs 29 taškus, B. Gordonas pelnė 13, N. Vučevičius 11, E. Paytonas 10.

Kviečiame žiūrėti šių rungtynių apžvalgą:

Taip pat skaitykite

bėgimas

UNICEF vaikų bėgimas „už kiekvieną vaiką“ startuoja Klaipėdoje

Didžiausias ir prasmingiausias vaikų bėgimas Lietuvoje – UNICEF vaikų bėgimas – startuoja Klaipėdoje ir Kaune. ...